Brexit: план подальших дій

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей наступного тижня викладе план подальших дій щодо Brexit після зустрічі зі своїми основними соратниками у четвер. Про це повідомляє Reuters. У кабінеті прем’єр-міністра повідомили, що зустріч Мей та її старших міністрів проходила протягом восьми годин, обговорювалися теми від автомобільного сектора до цифрової торгівлі. Зустріч Мей із її так званим «військовим комітетом» Brexit мала на меті досягти згоди щодо планів на ведення справ Великої Британії за результатами Brexit. Напередодні зустрічі прем’єр-міністру був відправлений лист, підписаний 62 депутатами, із низкою пропозицій про стратегію уряду щодо виходу країни з Європейського Союзу.

КНДР-США: більш жорсткі санкції

США планують оголосити про запровадження більш жорсткого пакету санкцій проти Північної Кореї, задля посилення тиску на країну через її ядерну програму та випробування ракет. Про це на умовах анонімності зазначив високопосадовець адміністрації США, повідомляє Reuters. Суворіші санкції можуть негативно вплинути на потепління між двома країнами корейського півострова та їх підготовку до створення сприятливих умов для зустрічі між лідером КНДР Кім Чен Ином та президентом Південної Кореї Мун Чже Іном. Зазначається, що нові санкції будуть анонсовані під час візиту доньки американського президента Дональда Трампа — Іванки до Південної Кореї на вечерю з президентом країни та на завершальну церемонію зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані. Її візит збігається із приїздом чиновника з КНДР, Кім Йонг Чолом, проти якого запроваджені санкції. Його звинувачують у затопленні південнокорейського військового корабля в 2010 році, унаслідок чого загинуло 46 матросів. Чиновник також зустрінеться з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном.

Patriot: ракетна установка США

В Естонії США представлять ракетну установку Patriot. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. Збройні сили США представлять у п’ятницю в Талліні ракетну систему дальньої дії Patriot. Радіус дії мобільних протиповітряних і протиракетних систем MIM 104 Patriot в залежності від типу ракет становить до 160км, висота ураження цілей – до 25км. На думку збройних сил Естонії, ця система «є однією з найсучасніших у світі». Пускова система Patriot доставлена ​​в Естонію для відпрацювання взаємодії з Військово-повітряних сил цієї країни. Очікується, що 24 лютого вона братиме участь в параді Сил оборони, присвяченому 100-річчю Естонської держави. Пускова установка входить до складу 10-ї армії протиповітряної і протиракетної оборони командування сухопутних військ США в Європі.

Миротворці на Донбасі:
rong>як одесити бачать врегулювання конфлікту

Введення миротворців ООН на Донбас. Безліч сценаріїв і в кожному — свої умови і свої учасники. А як звичайні одесити ставляться до «блакитних касок» на окупованій території — ми дізнавались сьогодні.

Весна для шлунку: профілактика сезонних загострень

Тридцять років тому до 85% пацієнтів, що мають кислотозалежні захворювання, навесні та восени зверталися за допомогою до гастроентеролога. Сезонні загострення виразки чи гастриту були поширеним явищем. Сьогодні існують надійні медичні препарати, здатні в будь-який час року підтримати пацієнтів, що мають кислотозалежні захворювання. Безумовно, сезонність присутня й зараз, але вона не так яскраво виражена. Про раціональне харчування, відмову Всесвітньої організації охорони здоров’я від дієт та профілактику захворювань шлунку у дітей мова йшла 23 лютого в прес-центрі «Одесит».

Комментарии закрыты