Начальник Генштабу ЗСУ зустрінеться з командуванням США

Начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії Віктор Муженко перебуває з робочим візитом у США, в рамках якого, зокрема, візьме участь у конференції начальників штабів армій країн НАТО та партнерів з питань протидії тероризму.  Про це начальник ГШ ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook. Муженко також повідомив, що планує відвідати навчальні центри та військові бази Національної гвардії Каліфорнії, яка є партнером Збройних Сил України. На сторінці Генштабу  ЗСУ у Facebook також повідомляється, що Муженко прибув до Вашингтона, щоб підтримати українську команду, яка вже вдруге бере участь у марафоні Морської піхоти США, а також провести зустрічі з найвищим командуванням США.

Демонтаж елементів вулично-дорожньої мережі

23 жовтня в Одеській міській раді відбулось чергове засідання апаратної наради. В першу чергу розглянули питання демонтажу незаконних елементів вулично-дорожньої мережі, а саме юніпаркерів, засобів примусового зниження швидкості, технічних засобів регулювання дорожнього руху, бетонних блоків, шлагбаумів, які погіршують експлуатаційні характеристики вулично-дорожньої мережі та заважають нормальному руху пішоходів і транспорту. Такі засоби є елементами благоустрою міста, але самовільно встановлені вони бути не можуть.

Міський бюджет: актуальні питання

Також під час засідання апаратної наради розглянули питання міського бюджету. Крім надходжень та витрат, говорили про актуальні бюджетні проблеми наприкінці року — а саме про низькі темпи освоєння бюджету розвитку та інвестиційних субвенцій, а також реалізацію проектів Громадського бюджету.

В Одесі стартував опалювальний сезон

З 23 жовтня в Одесі стартував опалювальний сезон. Саме такою новиною закінчив апаратну нараду в Одеській міській раді заступник Міського голови Анатолій Орловський. Він зазначив, що договори КП «Теплопостачання Одеси» з НАК «Нафтогаз України» вже підписані; та розказав, яким саме чином до тепла будуть підключатись будови міста.

Опалювальний сезон: в якому стані знаходиться місто

Про початок опалювального сезону в місті говорили і в прес-центрі «Одесит». Там зазначили, що де-юре ніякого приводу починати опалювальний сезон немає — адже середньодобова температура вища за необхідні 8 градусів. Тому в Одесі поки що готують об’єкти для отримання газу та розглядають заяви на розпломбування.

Матвій Вайсберг. «Іnside» — масштабна виставка в музеї сучасного мистецтва

20 жовтня в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась масштабна виставка відомого українського художника та ілюстратора Матвія Вайсберга “Inside”. Матвій Вайсберг — живописець, який промовляє у своїх творах досить складною мовою, але користується незмінним успіхом у глядача. Художник, котрий тікає від позитивних барв, не боїться повторів і експериментів. Свої твори Матвій Вайсберг демонструє одеситам не вперше. Нинішня експозиція, яка складається з декількох серій та циклів буде відкрита до 20 листопада.

Комментарии закрыты