Громадський бюджет у дії: реалізовано перший проект

На селищі Котовського, по вулиці Героїв Сталінграду,22 відкрився великий яскравий дитячий майданчик. Наприкінці тижня тут гамірно радувалися діти з будинків, що розташовані поблизу. Свято відкриття значуще для міста — адже це перший реалізований проект Громадського бюджету в Одесі. Вже стартував другий сезон цієї вагомої ініціативи. Поки хтось наважується подати свою заявку у ньому, переможці першого Громадського бюджету-2017 вже бачать, як почали реалізовуватися їх ідеї.

Демонтаж елементів вулично-дорожньої мережі

23 жовтня в Одеській міській раді відбулось чергове засідання апаратної наради. В першу чергу розглянули питання демонтажу незаконних елементів вулично-дорожньої мережі, а саме юніпаркерів, засобів примусового зниження швидкості, технічних засобів регулювання дорожнього руху, бетонних блоків, шлагбаумів, які погіршують експлуатаційні характеристики вулично-дорожньої мережі та заважають нормальному руху пішоходів і транспорту. Такі засоби є елементами благоустрою міста, але самовільно встановлені вони бути не можуть.

Міський бюджет: актуальні питання

Також під час засідання апаратної наради розглянули питання міського бюджету. Крім надходжень та витрат, говорили про актуальні бюджетні проблеми наприкінці року — а саме про низькі темпи освоєння бюджету розвитку та інвестиційних субвенцій, а також реалізацію проектів Громадського бюджету.

В Одесі стартував опалювальний сезон

З 23 жовтня в Одесі стартував опалювальний сезон. Саме такою новиною закінчив апаратну нараду в Одеській міській раді заступник Міського голови Анатолій Орловський. Він зазначив, що договори КП «Теплопостачання Одеси» з НАК «Нафтогаз України» вже підписані; та розказав, яким саме чином до тепла будуть підключатись будови міста.

Матвій Вайсберг. «Іnside» — масштабна виставка в музеї сучасного мистецтва

20 жовтня в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась масштабна виставка відомого українського художника та ілюстратора Матвія Вайсберга “Inside”. Матвій Вайсберг — живописець, який промовляє у своїх творах досить складною мовою, але користується незмінним успіхом у глядача. Художник, котрий тікає від позитивних барв, не боїться повторів і експериментів. Свої твори Матвій Вайсберг демонструє одеситам не вперше. Нинішня експозиція, яка складається з декількох серій та циклів буде відкрита до 20 листопада.

Комментарии закрыты