Чому маршрутки по 7 гривень

Проїзд по 7 гривень, а маршрутки все ті ж самі — для того щоб пояснити доцільність подорожчання проїзду в маршрутному таксі, департамент транспорту і одеські перевізники провели круглий стіл. Про те, що буде чекати одеський транспорт в майбутньому і коли чекати покращення під час подорожі в так званій «маршрутці» — дивимось у нашому сюжеті.

Зміни до статуту ОСББ: як оформити документи

На сьогоднішній день в ряді будинків вже створені ОСББ, і в процесі їх поточної діяльності виникає необхідність відповідних змін, у тому числі —  до статутних документів. Про це говорили 23 січня в пресс-центрі «Одесит «. Спікери пояснили  можливі причини змін та як вірно оформлювати документи щодо зміни статуту ОСББ. Спікери наголосили, що це робити обов’язково для кожного об’єднання, адже в іншому випадку ОСББ можуть виключити з реєстру неприбуткових організацій. Тому головам ОСББ треба бути уважними.

Особливості реєстрації на ЗНО-2018

Щороку взимку Україна починає говорити про умови складання зовнішнього незалежного оцінювання: нововведення у реєстрації, структурі тестів та необхідних документах. Як і в попередні роки, зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році матиме на меті проведення державної підсумкової атестації випускників системи загальної середньої освіти та рейтингування навчальних досягнень учасників для організації вступу до ВНЗ. Щодо учасників ЗНО-2018, то тут відбулись певні зміни у порівнянні із попередніми роками.

23 січня — день пам’яті Анатолія Одеського

Життя і подвиг Одеських нових мучеників в епоху гонінь на Церкву у XX столітті — це важливий приклад для тих, хто живе зараз. Священномученик Анатолій, митрополит Одеський, в 1938-му році, коли за ним, майже паралізованим в ув’язненні, прийшли, щоб зірвати хрест, — він, тримаючи обома руками хрест, перевернувся на груди і віддав свою душу Богові, але хреста не віддав. 23 січня Церква шанує пам’ять Анатолія Одеського. В цей день в Свято-Успенському чоловічому монастирі була звершена Божественна літургія. А в навчальному корпусі Спасо-Преображенського собору відкрилася виставка «Зі смерті в життя» — про Анатолія Одеського та інших новомучеників новітнього часу.

Комментарии закрыты