Допомога від єпархії. Євросоюз — без Британії. Та наслідки рішення британців для України. В ефірі флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас!

Соціальне служіння: підтримка Владики

Тільки за останні півроку більше 5-ти тисяч осіб отримали необхідну і довгоочікувану допомогу від Одеської єпархії. При одеським храмах відкриті соціальні їдальні для малозабезпечених, регулярна допомога надається одиноким людям похилого віку, багатодітним сім’ям та дітям-сиротам. Постійна допомога надається вимушеним переселенцям лікарськими препаратами, предметами першої необхідності, продуктовими наборами. Перераховане — лише мала частина від того, чим допомагає Одеська Єпархія всім, нужденними українцям, які опинилися на території Одещини. Все це стало можливим за особистою ініціативою Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського. І в ці дні, від Митрополита Агафангела в храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно Єсть», одесити і вимушені переселенці зі Сходу отримали гуманітарну допомогу у вигляді необхідних медикаментів, продуктів харчування та коштів.

Встановлення пандуса

Встановити пандус і зробити життя більш зручним для молодих мам, літніх людей та людей з обмеженими фізичними можливостями. Депутат обласної ради від партії «Опозиційний блок» Віктор Баранський на прохання мешканців будинку № 56 \ 1 ініціював установку пандуса за даною адресою. Як змінилося життя одеситів — дізнаємося в наступному сюжеті.

Результати референдуму: вихід з Євросоюзу

Поки українці висловлюють сподівання щодо майбутнього членства в Європейському Союзі, британці проголосували за вихід Великобританії з ЄС. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив про рішення піти у відставку після підведення підсумків референдуму. За його словами, відставка відбудеться до осені. Кемерон підкреслив, що він «гордий за те, що встиг зробити на посаді Прем’єр-міністра». А Великобританія, на його переконання, повинна пишатися тим фактом, що довіряє своєму народові. Нагадаємо, за підсумками підрахунку 100% голосів, за збереження Великобританії в складі Євросоюзу проголосували 48,1% учасників референдуму, за вихід з ЄС — 51,9%.

Рішення британців: можливі наслідки для України

Провідний експерт Фонду Карнегі у Європі Томас де Ваал зображує доволі похмуру перспективу для України через рішення британців. За його словами, «ЄС дедалі більше займатиметься власними справами, менше уваги приділятиме Україні, що проявилось уже в питанні візової лібералізації». «Часу та ресурсів для країн на кшталт України в Європи, яка намагається зберегти власну єдність, не залишатиметься», — впевнений експерт.

Крім того, на думку Томаса де Ваала, Київ, який лише повільно втілює реформи, ризикує залишитись на одинці не лише зі своєю слабкою економікою й хиткими державними інституціями, але й з російською агресією. Великобританія завжди була активним прихильником санкцій проти Росії, в разі її виходу є можливість, що режим санкцій скасують

Поки що це вся інформація, яку ми встигли підготувати. Залишайтеся з нами. На все добре і до зустрічі в ефірі.

Комментарии закрыты