Саудівська Аравія: принци готові відкупитися

У Саудівській Аравії більшість принців, чиновників, бізнесменів та членів королівської родини, яких заарештували у справі про корупцію, погодилися передати державі частину своїх статків в обмін на свободу.  Про це розповів спадкоємний принц Мухаммад бін Салман в інтерв’ю The New York Times.  «Ми показали їм усі документи, які маємо, і після того, як вони ознайомилися з ними, 95% зважилися на досудове врегулювання», — сказав принц.  Варто зазначити, що під досудовим урегулюванням мається на увазі передача грошей або частини бізнесу до державної скарбниці Саудівської Аравії. Крім того, іще 1% обвинувачених у корупції визнали невинуватими, а 4% мають намір довести це в суді. За оцінками прокурорів, відповідно до угоди держава отримає близько 100 мільярдів доларів. Як розповів принц, проблема корупції стояла в його країні дуже гостро. У 2015 влада вирішила зібрати всі необхідні докази хабарництва «на самому верху», і в результаті сформувався список із приблизно 200 імен.

«Східне партнерство»: нагальні питання сьогоднішнього саміту

Саміт «Східного партнерства» вп’яте відбудеться сьогодні в Брюсселі (Бельгія). Про це повідомляє «Радіо Свобода». Так, в саміті візьмуть участь представники шести пострадянських країн: України, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану і Білорусі. Зазначимо, зустріч проходить раз на два роки. Однією з головних цілей «Східного партнерства» є зміцнення стабільності і демократії на кордоні Євросоюзу (ЄС), країн СНД і економічна інтеграція. «Східне партнерство» було запущено у 2009 році з ініціативи ЄС. Сьогодні на саміті планується виступ прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей. Одним з основних пунктів її мови буде загроза з боку Російської Федерації. Мей має намір закликати пострадянські країни створити «єдиний підхід у боротьбі спробами дестабілізації, що виходять від Москви». Очікується, що Великобританія виділить близько 100 мільйонів фунтів на боротьбу з дезінформацією в країнах «Східного партнерства». Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, що відносини між Україною і Євросоюзом не будуть обмежуватися «Східним партнерством».

Як підписати декларацію з сімейним лікарем

145 тисяч одеситів вже встигли підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем. Про те, як лікуватись по-новому відповідно до реформи охорони здоров’я, і як підписати декларацію — дізнаємося далі.

Іn vino veritas: свято молодого вина в ОНАХТ

Щорічно, третій четвер листопада в регіоні Божоле у Франції, рівно опівночі відкривають бочки з вином. Традиція виникла в 19 столітті на півдні Бургундії і стрімко поширилася по всьому світу. Божоле не можна довго зберігати, зате воно дозріває швидше, ніж бургундські вина, і саме в молодому віці відрізняється багатим смаковим букетом. Як зустрічають свято молодого вина юні туристи та винороби Одеської Академії харчових технологій — далі в сюжеті.

«Міщанин у дворянстві» — класична прем’єра в ТЮГ

«Міщанин у дворянстві» — класика світової драматургії. Безсмертний твір Мольєра, який вивчають у школі. І який повинен йти на одеській сцені. Так вирішили в театрі юного глядача та підготували прем’єру.

Комментарии закрыты