Реалізація проектів в рамках Громадського бюджету на 2018 рік

24 листопада в Одеській міській раді відбулося засідання комісії по міському бюджету 2018 року з питань реалізації проектів, які були представлені на сайті «Соціально активний громадянин». Прийом проектів відбувався з 9 жовтня по 7 листопада, всього було зареєстровано 187 проектів, затверджено 163 і виділять для реалізації цих проектів 500 млн грн. Сьогодні комісія розглядала 71 проект.  Були представлені проекти різного характеру — це і реконструкції майданчиків, реставрації павільйонів, створення театрів для пенсіонерів, тощо. Детальніший огляд проектів кожен одесит може подивитися на сайті, проголосувати і вирішити таким чином долю нововведень в місті.

Як підписати декларацію з сімейним лікарем

145 тисяч одеситів вже встигли підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем. Про те, як лікуватись по-новому відповідно до реформи охорони здоров’я, і як підписати декларацію — дізнаємося далі.

Іn vino veritas: свято молодого вина в ОНАХТ

Щорічно, третій четвер листопада в регіоні Божоле у Франції, рівно опівночі відкривають бочки з вином. Традиція виникла в 19 столітті на півдні Бургундії і стрімко поширилася по всьому світу. Божоле не можна довго зберігати, зате воно дозріває швидше, ніж бургундські вина, і саме в молодому віці відрізняється багатим смаковим букетом. Як зустрічають свято молодого вина юні туристи та винороби Одеської Академії харчових технологій — далі в сюжеті.

Саудівська Аравія: принци готові відкупитися

У Саудівській Аравії більшість принців, чиновників, бізнесменів та членів королівської родини, яких заарештували у справі про корупцію, погодилися передати державі частину своїх статків в обмін на свободу. Про це розповів спадкоємний принц Мухаммад бін Салман в інтерв’ю The New York Times.  «Ми показали їм усі документи, які маємо, і після того, як вони ознайомилися з ними, 95% зважилися на досудове врегулювання», — сказав принц.  Варто зазначити, що під досудовим урегулюванням мається на увазі передача грошей або частини бізнесу до державної скарбниці Саудівської Аравії. Крім того, іще 1% обвинувачених у корупції визнали невинуватими, а 4% мають намір довести це в суді. За оцінками прокурорів, відповідно до угоди держава отримає близько 100 мільярдів доларів. Як розповів принц, проблема корупції стояла в його країні дуже гостро. У 2015 влада вирішила зібрати всі необхідні докази хабарництва «на самому верху», і в результаті сформувався список із приблизно 200 імен.

Dropbox: новий офіс в Тель-Авіві

Компанія з Сан-Франциско Dropbox, що володіє хмарним сховищем файлів, розширює свою присутність в Ізраїлі і відкриває новий офіс в Тель-Авіві. Про це повідомляє Calcalist. Dropbox підписав 10-річний договір оренди з адміністрацією вежі «Азріель Сарона» — найвищим хмарочосом в Тель-Авіві. Компанія орендує на 44-му поверсі тисячі вісімсот сімдесят п’ять квадратних метрів офісної площі за 9 мільйонів доларів. Новий офіс буде в чотири рази більше, ніж приміщення в Герцлії, де команда Dropbox розташовується з 2015 року. Компанія почала працювати в Ізраїлі після того, як набула ізраїльський стартап CloudOn. У «Азріель Сарона» також знаходяться офіси компаній Amazon і Facebook. Перша орендує десять поверхів будівлі, друга — сім.

Комментарии закрыты