Порошенко виступив на засіданні Ради регіонального розвитку

Петро Порошенко в черговий раз заявив, що не допустить проведення в країні дострокових виборів парламенту і президента. Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку. Президент зазначив, що в Україні і так залишилося менше року до початку планового виборчого циклу, а вибори зроблять вимушену паузу в реформах влади. Також він подякував Верховній Раді, яка проголосувала освітню, пенсійну та медичну реформи. На думку Порошенка, вони надзвичайно важливі для руху вперед.

ЗНО-2018: особливості підготовки та проведення

Менше року залишилось до тієї пори, коли випускники українських шкіл складатимуть ЗНО-2018. /видео_зно/ Про особливості підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання розказав Анатолій Анісімов — директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти. Як і минулого року, кожен учасник може скласти ЗНО з не більше ніж 4 предметів, а державна підсумкова атестація проходитиме в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Щоправда, з переліку предметів будуть виключені російська мова та література. Ті, хто навчається в професійних технічних училищах, коледжах та технікумах, теж будуть проходити державну підсумкову атестацію у вигляді ЗНО. У 2018 році це буде лише українська мова. Суттєві зміни також торкнулись іспитів з іноземних мов: відтепер вводиться аудіювання, а самі тести будуть двох рівнів: В1 і В2, що і треба буде обов’язково вказувати під час реєстрації. Реєстрація на пробне тестування, яке відбуватиметься 24 та 31 березня, розпочнеться 9 січня і триватиме до 31 січня. Основна сесія ЗНО триматиме з 22 травня до 13 червня, реєстрація на неї триматиме з 6 лютого по 19 березня. У 2018 році українські ВИШі прийматимуть сертифікати трьох років: 2016, 2017 та 2018 року; але сертифікати з іноземних мов приймаються лише 2018 року.

115 років — святкування в Харчовій Академії

115-ту річницю з дня свого заснування минулої п’ятниці відзначала Одеська Національна Академія Харчових технологій. 20 жовтня Академія приймала велику кількість гостей, відкривала власний навчальний ресторан, а також згадувала історію Вищого Навчального Закладу під час святкування в Українському театрі імені Василько.

«Набукко» в Одеському оперному театрі

«Набукко» — третя опера Джузеппе Верді, і саме вона принесла йому славу. Цього року виповнюється 175 років з тих пір, як вона була вперше поставлена в театрі ЛаСкала. І саме цього року, в листопаді Одеський оперний театр у співпраці з Львівською оперою покаже відоме творіння італійського композитора.

Комментарии закрыты