Канада боротиметься з гендерною нерівністю

Канада надаватиме великого значення зменшенню гендерної нерівності у світі під час свого головування у G7. На цьому під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі наголосив Джастін Трюдо — прем’єр-міністр Канади. «Збільшення ролі жінок на соціальному, політичному та економічному рівнях є важливим елементом нашого президентства», — заявив канадський політик. Він також додав, що заходи, які відбуватимуться у рамках G7, проходитимуть гендерний аналіз, і повідомив, що цього року Канада ухвалить закон, який забезпечить рівні умови оплати праці для чоловіків та жінок. «Цього року ми в Канаді будемо на федеральному рівні просуватися із законодавством, що забезпечить однакову оплату праці за рівнозначну роботу, виконану чоловіками та жінками», — сказав Трюдо.

Умеров і Чийгоз виступлять у Європарламенті

24 січня у Європарламенті на слуханнях, присвячених ситуації з правами людини в анексованому Росією Криму, виступлять Заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров й Ахтем Чийгоз. Крім цього на слуханнях у Брюсселі обговорюватимуть і можливості сприяння Європейського парламенту в припиненні порушень і захисті засадничих прав на півострові. Будуть презентовані дослідження аналітичного центру Європарламенту під назвою «Ситуація із правами людини в Україні та відповідь Європейського союзу, включно із відповідною діяльністю Європейського парламенту».

Байден схвалив рішення Білого дому щодо України

Правильним і мудрим вважає рішення нинішньої адміністрації Білого дому надати Україні оборонне озброєння попередній віце-президент США Джо Байден. Про це він заявив у вівторок, 23 січня. «Я вважаю, що це – мудре рішення. Але знову ж, я намагався його просунути протягом двох років», — підкреслив політик, відповідаючи на запитання, як він ставиться до рішення адміністрації Трампа про надання зброї Україні. Байден заявив, що така оборонна допомога з боку Сполучених Штатів лише «збільшить ціну для Росії» в її агресії проти України попри те, що в РФ існує «велика брехня» про начебто відсутність росіян на території окупованого Донбасу. Крім цього екс-віце-президент зазначив, що на Донбасі існує можливість для стабілізації. За його словами, для цього слід реалізувати два чинники. По-перше — викорінення корупції в Україні; а по-друге — проти РФ слід застосовувати ефективну політику міжнародного санкційного тиску.

Сьогоднішня ситуація на українському ринку праці

Поточну ситуацію на ринку праці і діяльність державної служби зайнятості обговорили 24 січня в Укрінформі. Так, за весь 2017 рік список вакансій в базі даних служби налічував понад мільйон пропозицій, велася робота зі 183 тисячами роботодавців. Як наголосив виконуючий обов’язки голови державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, робота самої установи також не стояла на місці, за минулий рік в структурі почали використовувати такі технічні нововведення, як електронна черга, відеорезюме і онлайн-співбесіда.

Які прогнози дають одесити стосовно курсу гривні

Прогноз курсу гривні для багатьох українців —  не просто питання цікавості. Це питання заощадження зароблених коштів, питання планування покупок і багато іншого. Таким чином, щороку, мільйони українців намагаються зрозуміти, яким же буде курс найближчим часом.

В Одесі працює гончарна студія для дітей з кризових сімей

24 січня в прес- центрі Одесит відбулась прес-конференція з презентації проекту «Долоньки добра», це гончарна студія для дітей з кризових сімей. Вона знаходиться за адресою Софіївська, 10. Фонд дуже масштабний: понад 60 дітей з малозабезпечених і неблагополучних сімей, із задоволенням відвідують заняття з гончарної справи.  Два рази на тиждень сюди приводять зовсім маленьких хлопців із центрів розвитку і творчості «Посмішка» та «Світанок» . До речі, студія розрахована не тільки на хлопців з Фонду, в неї можуть записатися всі діти, у кого є бажання навчитися працювати з глиною. Проводити заняття в гончарній студії стає все важче, особливо з приходом холодів, так як дах старого будинку вимагає негайного ремонту.  Тому фонд збирає кошти на капітальний ремонт покрівлі приміщення гончарної студії, щоб діти займалися в безпечних і комфортних умовах.

Комментарии закрыты