Порошенко взяв участь у заключних випробуваннях «Вільхи»

Президент Петро Порошенко на Херсонщині взяв участь у заключних вогневих випробуваннях ракетного комплексу «Вільха». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Президент  нагадав, що до 2014 року можливості Збройних Сил і ракетного комплексу знищувались, були ліквідовані виробництва. І це вперше за такий короткий термін було налагоджено виробництво нової високоточної зброї. Президент також підкреслив, що нині поставлені нові завдання, зокрема щодо розробки крилатих ракет. Глава держави наголосив,  що Україна відповідно до незалежного міжнародного оцінювання увійшла в 10-ку найбільших ефективних армій Європи.

Кабмін за допомогою держпрограми хоче зменшити смертність в ДТП на 30%

У результаті дорожньо-транспортних пригод в Україні щодня гине близько 11 людей — вдвічі більше, ніж в країнах Європейського Союзу. Такі дані озвучили на засіданні уряду в ході презентації Держпрограми підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року, повідомляє «Урядовий портал». Реалізація програми дозволить зменшити рівень смертності в ДТП щонайменше на 30%. Змістом документу заплановано заходи в 4 ключових сферах: інфраструктура, просвіта, нагляд і контроль та невідкладна допомога. Найбільше коштів виділять на інфраструктуру безпеки, зокрема: 1,16 млрд гривень на 500 кільцевих розв’язок; 930 млн – на 500 острівців на в’їздах до населених пунктів; 1,16 млрд гривень – на безпечні пішохідні переходи (встановлять майже 6,5 тисяч таких) тощо.  камері на дорогах 1,3 млрд гривень в уряді хочуть виділити на держнагляд та контроль, а також 1,8 млрд на заходи невідкладної допомоги.

НАБУ продовжує розслідування з приводу «плівок Онищенка»

Національне антикорупційне бюро продовжує розслідування кримінального провадження з приводу «плівок Онищенка». Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник. За словами Ситника, депутат-втікач не передає свої записи Національному антикорупційному бюро і не наводить конкретних фактів корупції в бесідах зі слідчими. Ситник повідомив, що в бесідах з співробітниками НАБУ Онищенко обмежується лише загальними фразами.

Ситник розповів про хабарника з СБУ

Затриманий 24 квітня в місті Київ співробітник СБУ вимагав гроші з людей, які жили по фейковим документам. Про це в ході брифінгу 25 квітня заявив директор НАБУ Артем Ситник. Також, Ситник сказав, що затримання співробітника СБУ відбулося під час отримання другої частини хабара. В свою чергу, в СБУ вже заявили, що надають повне сприяння НАБУ щодо викритого на хабарі співробітника столичного главку Служби Безпеки.

Зміни в бюджет Одеси: доходи складуть понад 10,3 млрд гривень

На XXV сесії Одеської міської ради депутатський корпус проголосував за внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Так, судячи зі змін, які плануються доходи Одеси складуть понад 10,3 мільярда гривень, тоді як Одеський виконком розглядав цифру в 8 мільярдів.  З них 9,8 мільярда складуть доходи загального фонду і 0,5 мільйона гривень — доходи спеціального фонду.  При цьому витрати міського бюджету становлять приблизно стільки ж, скільки і доходи — 10,7 мільярда гривень.

10 тисяч одеситів звернулись до мерії по допомогу за І квартал року

За перший квартал поточного року в мерію надійшли заяви на отримання матеріальної допомоги від 10-и тис. одеситів. Про це в ході чергової сесії міськради повідомила директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міськради Олена Китайська. Матеріальна допомога городянам виділяється в рамках реалізації Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення Одеси.  За словами Олени Китайської, одержувачі виплат нерідко приходять до органів соцзахисту зі словами подяки за надану допомогу.

Міжнародний конкурс Black Sea Science-2018

Одеська національна академія харчових технологій провела міжнародний науковий конкурс «Black Sea Science-2018». Про діапазон учасників заходу і його майбутній розвиток — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты