До 1 вересня всі лікарні повинні створити реєстри наявних ліків із щотижневим оновленням інформації, — Гройсман

До 1 вересня  всі лікувальні заклади повинні організувати можливість висвітлення на своїх сайтах інформації про наявність ліків з подальшим щотижневим її оновленням. З такою вимогою до керівників обласних та міських управлінь охорони здоров’я, а також керівників лікувальних закладів виступив прем’єр Володимир Гройсман під час розширеної наради щодо забезпечення громадян лікарськими і медичними виробами.

Також за словами Гройсмана, Україні потрібно продовжити практику використання прозорої системи закупівлі ліків через міжнародні організації, започаткованої Урядом. Вона дозволяє не тільки економити кошти і закуповувати якісні препарати, а й рятувати життя хворим з хронічними чи смертельними хворобами, які потребують постійного прийому препаратів.

Члени Асоціації міст України провели засідання в Одесі

З 25 по 26 червня Асоціація міст України за підтримки агентства США з міжнародного розвитку проводить засідання в Одесі — на протязі двох днів представники понад 20 міст будуть ділитися своїм досвідом і шукати шляхи вирішення соціальних проблем. На порядку денному — монетизація субсидій, захист молодих сімей та сиріт.

Мер призначив керівників управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини та депaртaменту екології і розвитку рекреaційних зон

В ході апаратної наради, 25 червня,  міський голова Геннадій Труханов представив нового керівника управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради — в.о.  начальника Павла Остапенка, який змінив Андрія Шелюгіна. Павло Остапенко був призначений на цю посаду 19 червня. В ході представлення нового керівника Геннадій Труханов підкреслив, що на того чекає дуже серйозна робота.  Мер також доручив новому керівнику розробити дорожню карту, щоб визначити подальші дії по кожному з пам’ятників архітектури.  За його словами, на підставі електронного реєстру, належить навести порядок на кожному об’єкті. Також, міський голова призначив нового виконуючого обов’язки  директора депaртaменту екології та розвитку рекреaційних зон, яким став  Вітaлій Денисов. Раніше обіймав посади в ОДА, міськраді, екологічній інспекції Чорного моря.  У числі завдань  Денисова мер назвав визначення комплексу протизсувних заходів, збереження площ одеських піщаних пляжів і ін.

Продовольчу безпеку України обговорили на круглому столі

Продовольча безпека — це гарантування державою безперешкодного економічного та фізичного доступу людини до продуктів харчування з метою підтримання її звичайної життєвої діяльності. 22 червня поняття продовольчої безпеки та її рівень  в Україні обговорювали на круглому столі, організованому Одеською національною академією харчових технологій.

 

Комментарии закрыты