З 24 по 27 травня в Одесі проходить архітектурно-будівельний форум

З 24 по 27 травня у виставковому комплексі Одеського порту проходить архітектурно-будівельний форум «Одеський Дім», який об’єднує виставку будівельних технологій і матеріалів, виставку «Меблі і інтер’єр» і архітектурний фестиваль «Одеський дім». Побудувати будинок від А до Я, облаштувати стильну і сучасну квартиру, дізнатися що таке енергоефективність і як заробляти гроші на власному житлі. Уже зараз ми зможемо переконатися, що на Морвокзалі можна побачити найостанніші новинки дизайну, меблів і будівництва.

EUROWOMAN 2018 в Одесі

Міжнародний жіночий форум EUROWOMAN 2018 — унікальний глобальний захід. Темою якого є- «жіночий нетворкінгу: як знайомитися ефективно і розширювати сферу наших можливостей».  Нові ділові знайомства і нові знання, нові можливості і сила глобальної жіночої взаємодії далі в сюжеті.

Змагання в ОНАХТ

Інтелект, професійність та багато солодощів. Усе це щорічний фест «Солодкі перегони » Одеської національної академії харчових технологій, де студенти – вони ж майбутні технологи з різних регіонів України доводили свій професіоналізм з матеріальної та практичної бази. Більш детальніше — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты