Президент України відкрив засідання інвестиційної ради

Президент України Петро Порошенко відкрив засідання Національної інвестиційної ради.

Національна інвестиційна рада — це консультативно-дорадчий орган при Президентові України, що має розробляти пропозиції зі стимулювання і розвитку інвестиційної діяльності, сприяти формуванню державної політики поліпшення інвестиційного клімату України. До складу входять Прем’єр-міністр України, члени уряду, топ-менеджери провідних міжнародних компаній та міжнародних фінансових організацій. Президент зазначив, що останнім часом в Україні існують нові якісні безпекові гарантії.

Мер міста завітав на останній дзвоник до 45 школи

Останній дзвоник 25 травня відзначають українські школярі. Саме ця дата є важливим  важливим для кожної дитини — починаються канікули, вручаються табелі, класні керівники обіймають випускників. На шкільних подвір’ях людно: батьки, першокласники з великими букетами, випускники з яскравими стрічками, звучить музика, сміх і сльози. Наші кореспонденти побували на останньому дзвонику в 45-й школі Малиновского району, про те як це було — наступний сюжет.

Архітектурно-будівельний форум «Одеський Дім»

Вишукані каміни та дивани у стилі модерн. Максимально функціональне і винятково декоративне. Для затишних вечорів у вітальні та зустрічей з друзями на подвір’ї. Усе, що можна уявити, і навіть більше цього –  на виставці «Меблі та інтер’єр», яка з 24 по 27 травня проходить у виставковому комплексі Одеського порту. Як побудувати енергоефективний будинок ми вже розібралися, але потрібно ще й облаштувати його кімнати. Меблі на будь-який смак, для спальні або вітальні, хочете ви облаштувати інтер’єр або зайнятись екстер’єром. Можливо, саме на Морвокзалі ви зможете зрозуміти, який дизайн варто вибрати для своєї домівки.

Змагання в ОНАХТ

Інтелект, професійність та багато солодощів. Усе це щорічний фест «Солодкі перегони » Одеської національної академії харчових технологій, де студенти – вони ж майбутні технологи з різних регіонів України доводили свій професіоналізм з матеріальної та практичної бази. Більш детальніше — далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты