Тиск на бізнес: Гройсман вимагає звільняти чиновників

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав міністрів «розібратись» із підконтрольними їм структурами, які «заважають дихати» бізнесу. Про це глава уряду заявив сьогодні на засіданні Кабміну. Зокрема, прем’єр нагадав, що під  час засідання Ради регіонального розвитку від виконання обов’язків був відсторонений керівник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олег Цвях. Причина – скарги керівників місцевих органів влади на роботу органів Держгеокадастру.

Опалювальний сезон — відповідальність місцевих органів влади

Початок нинішнього опалювального сезону – це повна і виключна відповідальність місцевих органів влади. Тож відповідальність за подачу тепла і гарячої води лежить на органах самоврядування. На цьому в ході засідання Кабміну наголосив Прем’єр-міністр. Разом з тим він дав доручення Віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку провести селекторну нараду і з’ясувати стан справ у регіонах.

Угода про асоціацію : Кабмін схвалив план виконання

Серед важливих прийнятих Кабміном рішень — схвалення плану виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки та затвердження національного механізму координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України та ЄС. Як зазначила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, ухвалені рішення є необхідними умовами для якісного і своєчасного виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, а також повинні забезпечити незворотність євроінтеграційного курсу України в рамках внутрішніх процедур і механізмів. Свою думку з приводу важливості цих рішень висловив присутній на засіданні голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі. Для імплементації Угоди про асоціацію Україні потрібно виконати ряд умов, додав Мінгареллі. Зокрема, глава представництва Європейського союзу в Україні заявив, що відповідальні за виконання Угоди про асоціацію України з ЄС відомства повинні регулярно комунікувати між собою і пояснювати українському народові переваги євроінтеграції.

Земля Саратська: виставка про історію та людей Бессарабії

У виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка «Земля Саратська», яка розповідає про цю землю, багату цікавими, працьовитими людьми і своєю історією. Експозицію презентує Саратський районний історико-краєзнавчий музей у Одеському історико-краєзнавчому музеї.

Комментарии закрыты