25 вересня, пятниця. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. В студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

Зустріч з адміністратором. Центр надання адміністративних послуг

Офіційне відкриття на проспекті Шевченка сучасної філії міського центру надання адміністративних послуг в Одесі відбудеться в жовтні. Це дасть одеситам можливість оформити документи в найкоротші терміни, а сама процедура буде прозорою і відкритою. Надавати послуги будуть більш 50-ти адміністраторів, які були відібрані через відкритий конкурс. 24 вересня в будинку Юстицій відбулася зустріч міністра юстиції України Павла Петренка, голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі, Одеського міського голови Геннадія Труханова та президента фонду Східна Європа Віктора ЛЯха з адміністраторами Центру обслуговування громадян. Детальніше в сюжеті наших кореспондентів.

20 років в ногу з часом: сучасні і класичні композиції

Студия : 24 вересня в великій залі філармонії пройшов святковий концерт до ювілею камерного оркестру. Цього року камерний оркестр Одеської філармонії відзначив своє 20-річчя. І як завжди, головний диригент — заслужений артист України Ігор Шаврук підготував незвичайну програму з сучасними композиціями талановитого українця, який живе в Ізраїлі — Яна Фрейдліна. Порадували одеського слухача і творами Моцарта, і Берліоза. Чим дивували одеситів у своє 20-річчя музиканти оркестра- розкажуть наші кореспонденти.

з 1 по 4 жовтня перший міжнародний літературний фестиваль

В Одесі з 1 по 4 жовтня відбудеться важлива подія — перший  Міжнародний літературний фестиваль в Одесі. Автори з 14 країн світу будуть читати свої твори і дискутувати. Вхід для слухачів безкоштовний. Мета фестивалю – підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу.

І наразі це все що ми встигаємо вам розповісти. О 19 00 на вас чекає Алла Єсіна з вечірнім випуском новин . А я прощаюсь з вами і бажаю приємних вихідних та гарних новин.

Комментарии закрыты