Ілля Трофимчук: боротьба з саркомой Юінга

Саркома Юінга або рак хребта — саме такий діагноз рік тому поставили 15-тирічному Іллюші Трофимчуку. Весь цей час хлопчик і його батьки кожен день борються зі страшною хворобою. Зараз Ілля знаходиться в одеській обласній клінічній лікарні та після проходження останньої хімії хлопчикові необхідно обстеження закордоном.

Інститут Філатова: будівництво нового корпусу

В Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені Філатова, що знаходиться на Французькому бульварі в Одесі, планується будувати новий корпус. Про це стало відомо 25 вересня в ході засідання апаратної наради в мерії. Роботи будуть вестися за державні кошти. Вже пройшов тендер, визначено підрядника. Укладено контракт на суму близько 240 млн. грн.

Фестиваль Stem: роботи, експерименти, інновації

Майбутнє не тільки за інноваціями, але і за людьми, які їх будуть творити. 23 вересня на фестивалі інноваційної освіти в Музеї цікавої науки вирішили привернути увагу дітей і розповісти, що точні науки і робототехніка — не так вже й складно.

Навчання НАТО: авіація та протиповітряна оборона

НАТО розпочала масштабні спільні навчання авіації та протиповітряної оборони Formidable Shield. Заходи триматимуть до 18 жовтня; їх основні маневри відпрацьовуються на морському просторі біля узбережжя Шотландії. «Метою навчань є зміцнення співробітництва між союзниками по НАТО в умовах можливих загроз ракетних ударів», — наголосили в Північноатлантичному альянсі. До навчань залучені кораблі та літаки із Канади, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Іспанії, Великої Британії та Сполучених Штатів. Загалом, у заходах Альянсу беруть участь понад 3 тисячі військовослужбовців, 14 кораблів та 19 літаків.

Комментарии закрыты