Пораненого поліцейського Дмитра Литвинюка відвідали представники мерії

В реанімації 1 міської лікарні перебуває капітан поліції Дмитро Литвинюк — один із постраждалих у перестрілці на Новосельського, яка сталася в п’ятницю, 19 січня. Внаслідок стрілянини правоохоронець отримав 5 кульових поранень та в тяжкому стані був доправлений до реанімації. Як Дмитро почуває себе сьогодні дізнавилися віце-мер Світлана Бедрега та голова міськздраву Євген Григор’єв.

Євген Григор’єв, директор департаменту охорони здоров’я ОМР

Состояние полицейского стабилизировалось сегодня, состояние можно расценивать как средней тяжести, хотя поступил он в крайне тяжелом состоянии, состоянии травматического шока с множеством повреждением области грудой клетки, брюшной полости и конечностей. Проведено несколько оперативных вмешательств, все пули извлечены и сегодня мы можем уже четко сказать, что динамика с каждым днем положительная, состояние здоровья его улучшается и думаю, что скоро он будет из реанимационного состояния переведен в обычную палату.

Нагадаємо, внаслідок стрілянини одеський активист Антимайдану Валентин Дорошенко, якого і намагалися затримати поліцейські,  та його спільник Костянтин Пиковський загинули на місці. При цьому троє правоохоронців були тяжко поранені. Дільничний Сергій Пригарін пізніше помер у лікарні, а капітан поліції Дмитро Литвинюк до сьогодні знаходиться у відділені реанімації.

Світлана Бедрега, заступник Одеського міського голови

Со стороны города то, что мы можем на сегодняшний день мы делаем в части по медицинскому учреждению, чтобы обеспечить все5 лекарственные препараты. Сегодня будет подписано распоряжение городского головы о выделении помощи Дмитрию и другим пострадавшим. СКЛЕЙКА Погибшему мы оказали помощь в части захоронения, это тоже то маленькое, что мы можем сделать ну и хочется пожелать, в первую очередь Дмитрию конечно быстрейшего выздоровления. Друзья, коллеги, которые рядом, пускай надеются, вс что мы можем еще в этой ситуации, это просить бога о том, что бы он поскорее выздоровел.

Світлана Бедрега додала, що департаментом труда та соціальної політики одеської міської ради родинам постраждалих було виділено по 10 тис. гривень, а також 30 тис. гривень на лікування Дмитра Литвинюка.

Понад 95 % школярів Одеси щеплені від кору

Понад 95% одеських школярів мають щеплення від кору. Про це повідомляє прес-служба  мерії міста. При цьому епідситуація демонструє тенденцію до стабілізазції, відзначено в повідомленні. Так станом на 19 січня інтенсивний показник захворюваності на кір зменшився до 12,3 на 100 тисяч населення. Найбільш уразливими залишаються діти віком від одного до чотирьох років і дорослі. При цьому з початку року щеплення від кору в Одесі отримали  10169 дітей.

Чи вигідне одеситам утеплення будинків?

Чи вигідно інвестувати кошти в утеплення багатоквартирників будинків. Про це говорили в одеській мерії в рамках семінару для керівників ОСББ та ЖКС. У ході заходу учасникам розповіли про основи термомодернізації будинків (які можливі джерела економії, ефективність тих чи інших заходів, їх технічни аспекти). Говорили також про фінансову доцільність термомодернізації і джерела фінансування таких заходів.

Гройсман прогнозує в 2018 прорив в агросекторі

Кабінет Міністрів схвалив і розпочав запровадження низки рішень, покликаних зробити 2018 рік роком якісного прориву в аграрному секторі. Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час робочого візиту на Тернопільщину, передає Урядовий портал. А саме йдеться про програми прямої підтримки фермерів, компенсації вартості будівництва нових молочно-товарних ферм та здешевлення кредитів на таке будівництво, компенсації вартості сільськогосподарського обладнання вітчизняного виробництва, а також розстрочки по сплаті ПДВ при імпорті унікального обладнання та технологічних ліній. У повідомленні зазначається, що в середині січня уряд остаточно погодив механізми підтримки агровиробників, передусім тваринницького напрямку, що має суттєво наростити кількість молочно-товарних комплексів, фермерських господарств, поголів’я великої рогатої худоби, обсяги виробництва молока та іншої агропродукції. Загальний ресурс, виділений на підтримку тваринництва, цього року становитиме 4 млрд грн.

У нас має бути спільна відповідь на агресію Росії, — Порошенко в Давосі

Сьогодні мають бути створені спільна коаліція, спільна відповідь та спільна програма, аби протистояти агресії російської федерації. Про це заявив президент Петро Порошенко на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, зазначається на фб-сторінці глави держави. Під час участі в інтерактивній сесії «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?» Порошенко зауважив: » Сьогодні ми знаходимося у ситуації, коли Росія розгорнула непроголошену війну проти нас всіх. Тому, враховуючи такий стан речей, ми маємо думати про нові коаліції, нові програми або нові підходи. І моя пропозиція проста і зрозуміла: у нас має бути спільна коаліція, спільна відповідь та спільна програма, аби протистояти агресії.»

Тиранію Путіна не можна пробачати, — Ляшко в Страсбурзі

Зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, яка триватиме до 26 січня, розпочалась 22 числа. На сесії представили оновлену доповідь литовського парламентаря Егідіюса Варейкіса про гуманітарні наслідки війні в Україні. А лідер фракції Радикальна партія Олег Ляшко наголосив, що вважає неприпустимим повернення делегації РФ до ПАРЄ.

 

Комментарии закрыты