«Квітнева» революція в Вірменії: що далі

У Вірменії бушує квітнева революція — на вулиці проти вже екс-прем’єра Сержа Саргсяна вийшли тисячі людей. Незважаючи на добровільну відставку політика, який був при владі 10 років, вірмени не мають наміру залишати вулиці Єревана і припиняти свій мітинг. Які їх вимоги наразі і чи переможе лідер вірменської революції — аналізував наш кореспондент.

Лідери двох Корей почали переговори

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер КНДР Кім Чен Ин почали в прикордонному пункті Пханмунджом перші за більш ніж десять років переговори. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який відвідав Південну Корею з 1953 року. Вранці в п’ятницю він перетнув кордон в Пханмунджом. Над лінією, що розділяє Південь і Північ, Кім і Мун Чже Ін потиснули один одному руки. Після цього президент Південної Кореї на запрошення лідера КНДР ступив на північнокорейську сторону, там лідери двох держав сфотографувалися. Це історична подія транслювалося в прямому ефірі.

«Технолгії краси» — наймасштабніша спеціалізована виставка на Морвокзалі

Краса без хірургії — це вже давно не вигадка. З 26 по 28 квітня у виставковому центрі Морвокзалу проходить виставка на тему «Технології краси — століття 21», де різні компанії бьюті-індустрі представляють новітні препарати та обладнання у сфері краси та здоров’я, які можна не тільки придбати, a й відчути їх ефект на собі.

Комментарии закрыты