Тисячі вірян пройшли Хресною ходою у Києві

У Києві відбулась масштабна Хресна хода з нагоди святкування 1030-ліття хрещення Київської Русі. Як повідомляє сайт Української православної церкви Московського патріархату у заході взяли участь близько 100 тисяч вірян, що з’їхались з усіх куточків країни. О 13:00 на Володимирській гірці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у спіслужінні ієрархів та духовенства дванадцяти Помісних Православних Церков та священнослужителів з усіх єпархій звершив молебень. Після богослужіння відбувся Великий Хресний хід з вісьмома святинями до Києво-Печерської Лаври. За порядком у столиці стежать близько 5 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії. Раніше у ЗМІ з’являлась інформація про зупинки автобусів із вірянами, які їхали до Києва для участі у заході. 28 липня у столиці пройде ще один Хресний хід з нагоди 1030-ліття Хрещення Київської Русі Української православної церкви Київського патріархату.

В Одесі відкрився книжковий фестиваль «
rong>Зелена хвиля»

26 липня в Одесі стартував 22-й книжковий форум «Зелена хваля». Ця щорічна масштабна подія об’єднує в нашому місті видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Чотири дні насичені різноманітними заходами: дискусіями, презентаціями, зустрічами з письменниками, виставками. І звісно, поціновувачів друкованого слова чекає книжковий маркет вперше в цьому році в Зеленому театрі. Традиційно відкрив фестиваль славетний одесит Михайло Жванецький.

В Одесі підвищують медіаграмотність

Одеська обласна організація «Комітету виборців України» спільно з медіа-холдингом ІзбірКом розпочала регіональну комплексну кампанію з підвищення рівня медіаосвіти, критичного мислення та свідомого сприйняття медіаматеріалів для жителів Одеського регіону. В нашому місті, 27 липня, відбувся форум з медіаграмотності, в якому брали участь експерти, освітяни, бібліотекарі, журналісти та громадські активісти. Головним напрямком першого етапу діяльності стало проведення понад 50 тренінгів з медіаграмотності в районах і новостворених об’єднаних громадах області. Цільовими аудиторіями були обрані школярі, студенти, вчителі, бібліотекарі, місцеві журналісти.

Комментарии закрыты