Асамблея ПАЧЕС розпочинає роботу в Україні

В Україні від завтра розпочинає роботу 50-та Генеральна Асамблея Парламентської Асамблеї Чорноморського економічного співробітництва. У Верховній Раді Генасамблея проходитиме під головуванням керівника постійної делегації у ПАЧЕС Людмили Денісової. У перший день відбудеться засідання Бюро Асамблеї та засідання постійного комітету ПАЧЕС. Під час офіційного відкриття заходу до учасників звернеться голова ВР Андрій Парубій. Також на засіданні очікується виступ міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Окрім доповідей представників делегацій заплановано ухвалення декларації ПАЧЕС з нагоди 25-річчя Асамблеї та обрання заступників голови Генасамблеї. Працюватиме ПАЧЕС у Києві з 28 по 30 листопада. Нагадаємо, ПАЧЕС була створена 26 лютого 1993 року. До її складу входять 12 країн. Зокрема Німеччина, Грузія Словаччина, Болгарія та Туреччина

Україна-Грузія: прем’єри закликали об’єднати зусилля

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Грузії заявив про необхідність об’єднати зусилля для примушення агресора відмовитися від своїх планів і для досягнення миру на Євразійському континенті. Про це український прем’єр сказав перебуваючи у Військовому реабілітаційному центрі ім. Макашвілі в Грузії.

50 км по місту: максимальну швидкість знизили

Минулої суботи в урядовому виданні «Урядовий кур’єр» було опубліковано постанову Кабміну про обмеження максимальної швидкості руху автомобілів у містах з 60 до 50 км за годину. Зміни вступлять в силу з початку наступного року. Вже з 1 січня 2018-го водіям буде дозволено рухатися в містах з швидкістю 50 км за годину (зараз можна до 60 км). «На сьогоднішній день в переважній більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах становить не більше 50 км за годину, а в особливих пунктах — 30 км. Таким чином, прийняття акту дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу», — йдеться в поясненні до постанови. У кілька разів пропонують збільшити розміри штрафів за низку адмінправопорушень. Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше ніж на 50 км/год хочуть установити штраф 3400 грн (зараз штраф за це правопорушення — 510 грн). За залишення місця ДТП пропонують штрафувати на 3400 грн та передбачити можливість позбавлення водійських прав на строк до 6 місяців. У 20 разів планують збільшити розмір штрафу за управління транспортом без водійських прав. Він становитиме 10200 грн, а за повторне порушення — 40800 грн. Якщо особа, позбавлена водійських прав, сяде за кермо, то її збираються штрафувати на 20400 грн, а за повторне вчинення цього порушення протягом року — суму вдвічі збільшать.

В мерії відзвітували про стан бюджету

В рамках апаратної наради віце-мер та директор департаменту фінансів міськради Світлана Бедрега розповіла про надходження до міського бюджету і назвала цифру, яка склала 5 млрд 85 млн грн. Вона зазначила, що планові показники будуть виконані, і по порівняно з аналогічним періодом минулого року показник надходжень перевищив 130% або1 млрд 156 млн грн. Також Світлана Бедрега розповіла про витрати.

Зима близько: готовність комунальних служб

Організацію дорожнього руху в Одесі і готовність комунальних служб до роботи в зимовий період обговорили в прес-центрі Одесит. В даний момент департаментом транспорту спільно з патрульною поліцією проводяться заходи щодо перевірки доріг, пасажирського транспорту, наявності необхідної снігоприбиральної техніки, піску, солі для боротьби з заметами. Говорячи про пасажирські перевезення, фахівці закликають одеситів до розуміння і просять здійснювати висадку і посадку пасажирів громадського транспорту тільки на зупинках. Лише за минулий тиждень поліція виявила 53 порушення у перевізників. Також, в департаменті транспорту та організації дорожнього руху розповіли і про проблему водіїв, які залишають свої машини в недозволених місцях — подібна безвідповідальність призводить до аварій і заважає спеціальній техніці чистити вулиці. На жаль, ані місто, ані поліція не мають необхідних повноважень для евакуації машин.

Комментарии закрыты