Під Вінницею палають боєприпаси

Під Вінницею вибухає і горить один з найбільших військових арсеналів України. В даний момент близько 30 тисяч осіб евакуйовано, скликано термінове засідання Кабміну і військовий кабінет Президента. 26 вересня о 22:00 під Вінницею почав вибухати і горіти один з найбільших (після Балаклеї) військових арсеналів України. Вибухи боєприпасів вже більше 12 годин йдуть на 48-му арсеналі Міноборони, який знаходиться в околицях вінницького райцентру Калинівка, за 25 кілометрів від самої Вінниці. У районі пожежі перекриті автомобільні дороги, зупинені поїзди і в радіусі 50 кілометрів закрито небо для авіації. Траса Київ — Вінниця теж перекрита.

Подвиг Каті Ной

Одеська школа №120 стала сьогодні відомою не тільки завдяки педагогічній майстерності викладачів та учнівським досягненням, морально-етичним традиціям, які передаються з покоління в покоління. Тепер ця школа відома тому, що саме в ній навчається юна одеситка Катя Ной, яка вчинила справжній подвиг. Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з дівчиною, яка рятувала дітей під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія» — з Катею Ной. Мер Одеси спільно з депутатами міської ради відвідали школу №120, де вчиться юна героїня, щоб ще раз подякувати за мужність. Бо завдяки Каті Ной вдалося повернути батькам живими 8 маленьких дітей.

«Відкрите серце»: врятовані вуличні  коти та собаки

4 жовтня весь світ святкує День захисту тварин. З цієї нагоди в Одесі пройде фотовиставка «Відкрите серце», головними моделями якої стануть врятовані з вулиці  коти та собаки. В заході, девіз якого «Твори добро своїми руками», візьмуть участь 12 волонтерських груп та притулків, які працюють в нашому місті. Виставка розпочнеться 4 жовтня, о 19.00 на Канатній 27/1, в громадському ресторані ФорСіті, і триватиме два тижні.

Комментарии закрыты