Академія зв’язку: володіти інформацією — володіти світом

«Хто володіє інформацією — той володіє світом». Із 27-ого по 29-е вересня в Одеській національній академії зв’язку проходить Міжрегіональний семінар, присвячений розвитку широкосмугового доступу. Семінар є важливою віхою для телекомунікаційної галузі України і представляє великий інтерес для всіх країн, які взяли участь у події. А це фахівці з 11 країн, в числі яких США, Швейцарія, Молдова, Білорусь, Азербайджан, Оман та інші.

«Відкрите серце»: врятовані вуличні  коти та собаки

4 жовтня весь світ святкує День захисту тварин. З цієї нагоди в Одесі пройде фотовиставка «Відкрите серце», головними моделями якої стануть врятовані з вулиці  коти та собаки. В заході, девіз якого «Твори добро своїми руками», візьмуть участь 12 волонтерських груп та притулків, які працюють в нашому місті. Виставка розпочнеться 4 жовтня, о 19.00 на Канатній 27/1, в громадському ресторані ФорСіті, і триватиме два тижні.

Під Вінницею палають боєприпаси

Під Вінницею вибухає і горить один з найбільших військових арсеналів України. В даний момент близько 30 тисяч осіб евакуйовано, скликано термінове засідання Кабміну і військовий кабінет Президента. 26 вересня о 22:00 під Вінницею почав вибухати і горіти один з найбільших (після Балаклеї) військових арсеналів України. Вибухи боєприпасів вже більше 12 годин йдуть на 48-му арсеналі Міноборони, який знаходиться в околицях вінницького райцентру Калинівка, за 25 кілометрів від самої Вінниці. У районі пожежі перекриті автомобільні дороги, зупинені поїзди і в радіусі 50 кілометрів закрито небо для авіації. Траса Київ — Вінниця теж перекрита.

Розслідування ситуації в Калинівці

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює глибоке й повне розслідування причин надзвичайної події в Калинівці Вінницької області, де на військових складах зайнялася пожежа й почалася детонація боєприпасів. Про це прем’єр-міністр заявив в ході засідання Кабміну.

Комментарии закрыты