14 років для Романа Сущенка

14 років в’язниці. Саме стільки попросила сторона звинувачення у Московському міському суді  для українського журналіста Романа Сущенка 28 травня, під час чергового засідання. Про це у своєму твіттері повідомив громадський захисник українця Марк Фейгін. «Звинувачення попросило 14 років для Романа Сущенка», — йдеться в одному дописі, а в іншому зазначається: вирок буде оголошено 4 червня 2018 року. Раніше Фейгін висловив сподівання, що «Кремль буде обачним у бажаннях» щодо терміну для українця. Нагадаємо, що ФСБ Російської Федерації затримало журналіста «Укрінформу» Романа Сущенко 30 вересня 2016-го року, звинувативши його у шпигунстві. Справа розглядається судом з 27 березня поточного року, засідання відбуваються у закритому режимі.

Національне свято грузинської громади в Одесі

«Грузинська громада — це невід’ємна частина великої одеської сім’ї». Так сказав заступник одеського міського голови Павло Вугельман, вітаючи від імені одеситів грузинських друзів на торжестві, присвяченому 100-річчю з дня утворення Першої Демократичної Республіки Грузія. Далі у сюжеті розповідь про те, як проходило національне грузинське свято в Одесі.

Ювілей театрального художника

25 травня головний художник Одеського театру юного глядача імені Юрія Олеши  Микола Вилкун відсвяткував свій 80-й ювілей.  За майже шість десятків років творчої діяльності Миколою Митрофановичем створено художнє оформлення близько 300 театральних спектаклів та фестивалів мистецтв, проведено десятки персональних виставок. З вісімдесятиріччям Миколу Митрофановича привітали колеги, друзі, земляки. Святковий вечір, присвячений ювіляру, завершила вистава «Філумена Мартурано».

 

 

Комментарии закрыты