Зустріч Путіна з Трампом. Прогнози експертів

16 липня у столиці Фінляндії відбудеться захід, якого очікує без перебільшення півсвіту — зустріч президентів Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки. В ході переговорів планується обговорити поточний стан і перспективи подальшого розвитку російсько-американських стосунків, а також актуальні питання міжнародного порядку денного. Слід зазначити, що це стане першою двосторонньою зустріччю між політиками.

Навряд чи мова піде про Україну, — одесити про зустріч Президентів

Зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа пройде в столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня. Про це повідомили в Білому Домі і Кремлі. Як зазначається, лідери двох країн обговорять відносини між США і Росією і ряд питань національної безпеки. Однак, точні теми, які будуть обговорюватися на зустрічі, не були названі. Про що ж говоритимуть лідери двох держав, а також як вплине ця зустріч на Україну — ми вирішили дізнатися думку про це у одеситів та гостей міста.

Вселенський патріарх прийняв делегацію УПЦ. Подробиці

23 червня делегація УПЦ прибула до Стамбулу на офіційну аудієнцію до архієпископа Константинополя, Нового Риму, і Вселенського патріарха Варфоломія для обговорення гострого питання про створення єдиної помісної церкви в Україні. Канонічні митрополити довго і відверто говорили про неприпустимість легалізації церковного розколу в Україні, до якого причетний лжепатріарх Філарет Денисенко. Безумовно, зустріч на Фанарі була важлива для православ’я в Україні. А підсумком цієї зустрічі можна вважати заяву Константинопольського патріарха: «УПЦ і Фанар можуть співпрацювати на благо України для вирішення питання розколу в країні». З чого можна зробити висновок, що Константинопольський патріарх не підтримує такі прохання політиків, які ведуть до розколу православ’я.

Комментарии закрыты