Різдвяний піст — час віддалення від зла і гніву

28 листопада почався один з найважливіших постів – Різдвяний. Він триватиме аж 40 днів – до 6 січня. До речі, саме останній тиждень буде найсуворішим і найскладнішим. Ми вирішили розповісти трохи більше про етапи посту і його головну мету.

Ганна Навала терміново потребує на допомогу

Допомоги потребує одеситка Ганна Навала. Відповідний заклик розмістили у соціальних мережах. Ще в лютому минулого року жінці поставили страшний діагноз — лімфома Ходжкіна. Позаду в Ганни — безліч обстежень, операцій і процедур хіміотерапії. Вона не здається і продовжує боротись за життя. Але в цій боротьбі їй потрібна підтримка небайдужих одеситів, адже на наступний етап лікування (трансплантація кісткового мозку)  потрібно 50 тис. дол. Після двох років лікування для сім’ї  це непідйомна сума. Для тих, хто хоче допомогти молодій одеситці у найважчий період її життя, – реквізити:
ГАННА НАВАЛА
Банк одержувача ПриватБанк
№ 5168 7573 3280 6126
Власник картки Навала Ганна Анатоліївна

Одеситам запропонований проект реставрації Карантинного спуску

Відновити і інфраструктурно впорядкувати прилеглу територію, художньо оформити непривабливі ділянки Карантинного спуску за допомогою стріт-арту — завдання проекту «Реставрація Карантинного спуску, оформлення та благоустрій». В рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» організатори хочуть надати об’єкту доглянутий і привабливий зовнішній вигляд; подарувати Одесі вулицю, яка буде служити туристичної привабливості міста та стане зоною для фотосесій і відпочинку. З огляду на наявність в місті значної кількості невпорядкованих об’єктів міської інфраструктури, а також гостру необхідність постійного поліпшення туристичної привабливості міста, ГО «Фонд розвитку міста Одеси», у співавторстві з Олексієм Шкуратом, пропонує до розгляду проект з благоустрою та художнього оформлення Карантинного спуску і перетворенню його в новий туристичний об’єкт і місце відпочинку. Бюджет проекту — 4 млн 980 тис гривень.

Розвиваючі ігрові простори у парках міста

Дитяча площадка у вигляді алфавіту та дитячі майданчики з екологічних матеріалів — такі ідеї запропонували організатори проекту «Розвиваючі ігрові простори для дітей», що існує в рамках онлайн-платформи «Соціально-активний громадянин». Конструкції майданчиків буде розроблено під певну ділянку, адже кожна з них має вписуватись у простір, в якому буде розташована. Їх встановлять в чотирьох парках Одеси. Серед яких: парк Шевченка, парк Перемоги, Дюковський і Молодіжний парки. Приблизна вартість одного майданчику — 32 тис. гривень. А вартість усього проекту складає 1 млн 279 тис гривень. Майданчики, як елемент благоустрою міста, матимуть цікавий зовнішній вигляд, одночасно будуть не тільки майданчиками, а й своєрідним арт-об’єктами, тим самим виховуючи естетичний смак дітей.  

 

Комментарии закрыты