Середня заробітна плата в Одесі — 6802грн

Про рівень середньої заробітної плати в Одесі, дотримання мінімальних державних гарантій оплати праці та стан виплат заробітної плати на підприємствах міста в 2017 році говорили 29 січня на апаратній нараді в Одеській міській раді. Так директор профільного департаменту Олена Китайська озвучила досить позитивну статистику: в середньому, заробітна плата в Одесі за третій квартал 2017 року склала 6 802 грн.

До бюджету міста надійшло 311млн.грн

Не оминули на апаратній нараді і поточні питання міського бюджету. Наближається до кінця перший місяць 2018 року. І станом на 26 січня, до загального фонду бюджету міста надійшло 311 млн гривень — Департамент фінансів очікує виконання планових показників.

Кір: канікули завершуються

На апаратній нараді обговорили захворюваність на кір в Одесі — питання, яке не перший тиждень хвилює одеситів. Як зазначив голова Департаменту охорони здоров’я Євген Григор’єв, сьогодні ситуація має тенденцію до стабілізації. Торкаючись вимушеного продовження шкільних канікул, він наголосив, що сьогодні дітям безпечно відвідувати школу — щоправда, не всім.

29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут

Бій під Крутами — історична подія, яка обросла численними легендами і в українській історіографії є прикладом мужності і відваги. 29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут, юнкерів і гімназистів, загиблих за ідею незалежності. На Аскольдовій могилі в Києві студентам встановили пам’ятник, на якому написано «Найбільша любов — життя покласти за друзів». Через 100 років пам’ять про героїв Крут шанується все більше.

11 осіб загинули при нападі на військову академію в Кабулі

Бойовики терористичного угрупування «Ісламська держава» напали на військову академію імені маршала Фахима в Кабулі (Афганістан), в результаті чого загинули не менше п’яти афганських військових, передає Pajhwok Afgan News станом на ранок. Пізніше стало відомо, що кількість загиблих в результаті нападу досягла 11 осіб.

Саулі Нійністьо переміг на президентських виборах у Фінляндії

Попередні підсумки голосування, опубліковані Мін’юстом Фінляндії свідчать, що Саулі Нійністьо переміг на президентських виборах. За результатами підрахунку 100% бюлетенів, чинний глава країни, який брав участь у виборах як незалежний кандидат, набрав 62,6% голосів.  Далеко позаду — Пекка Хаавісто.  За кандидата від опозиційного «Союзу зелених» проголосували 12,4% виборців.

Естонський прем’єр проти сезонного часу

Європейський союз повинен обговорити питання про відмову від переходу на сезонний час, вважає прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас, передає «Інтерфакс». «За оцінками вчених, переведення двічі на рік годинникових стрілок негативно впливає на здоров’я і ритми сну людей. Це завжди викликає і проблеми, перш за все, з організацією міжнародної праці і транспортними графіками», — сказав глава естонського уряду в інтерв’ю газеті Eesti Paevaleht.

Комментарии закрыты