Реставрація Потьомкінських сходів йде за планом

На нещодавно відреставрованих Потьомкінських сходах осипалась не штукатурка, а захисне покриття, яке було застосоване як тимчасовий захід. На цьому наголосив директор будівельно-технологічного інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури Володимир Суханов. Він зазначив, що таким чином це покриття демонструє, як швидко висихає сама штукатурка, яка знаходиться під ним.

В Одесі підбили підсумки 5 бієнале сучасного мистецтва

З 26 серпня по 30 вересня в нашому місті проходила 5-я Одеська бієнале сучасного мистецтва «Зона турбулентності». До Одеси приїхали понад 100 художників з 32 країн світу. Експозиції цієї масштабної культурної події охоплювали найбільш великі виставкові майданчики міста. 30 вересня в музеї сучасного мистецтва Одеси відбувся підсумковий круглий стіл «Між глядачами і художниками: блиск і реалії українських арт-інституцій», в якому взяла участь командна дослідників ПінчукАрт Центру.

Два мільйони людей стали біженцями цього року

Більше 2 мільйонів людей стали біженцями цього року. На цьому наголосив у Женеві Філіппо Гранді — Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй у справах біженців.  «Станом на сьогодні з початку 2017 року понад 2 мільйони людей залишили свої країни як біженці», — зазначив Гранді, підкресливши, що понад 100 тисяч з них втекли з М`янми до Бангладешу протягом останніх п’яти тижнів. За словами комісара, все частішають «закриті кордони», обмеження на в’їзд, обмеження під час надання притулку та випадки утримання біженців в жахливих умовах. Крім того зменшується кількість місць для утримання біженців. «Проблема, що викликає серйозне занепокоєння, передбачає, що в цьому році буде доступно менше 100 тисяч місць для переселення біженців — це на 43% менше, ніж 2016 року», — зазначив Гранді.

США будуть вести переговори з КНДР лише про ув’язнених

Сполучені Штати будуть вести переговори з Північною Кореєю лише у питанні звільнення ув’язнених в КНДР американців. Таку заяву під час брифінгу зробила Сара Сандерс — речник Білого дому. «Ми зрозуміли, що зараз не час говорити. Єдині розмови, які мали місце або які могли б бути, це про повернення американців, які там затримані. Ніяких інших переговорів з КНДР в даний час не буде», — оголосила вона. В той же час Сандерс підкреслила, що наразі на території Північної Кореї утримують трьох громадян Сполучених Штатів. Як повідомлялось раніше, президент США Дональд Трамп заявив, що американські дипломати не повинні даремно витрачати час на переговори з лідером КНДР Кім Чен Ином.

Комментарии закрыты