3 вересня на календарі. Інформаційний четвер станом на 15:30 – коротко у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Святковий концерт до Дня міста

2 вересня тисячі одеситів і гостей міста зібралися у самому серці Південної Пальмірі, щоб разом відзначити — День Народження Одеси. Усі, хто прийшов на концерт були в захваті починаючи від авіашоу, виконання хітів класичної, оперної та популярної естрадної музики, і завершуючи  виступами улюблених музичних групами «ТІК», «Потап і Настя», і легендарного — «Хедевей». А з головної святкової сцени присутніх привітали представники влади. Ну і грандіозним закінченням чотирьохгодинного концерту — став незабутній феєрверк.

Вітання з Днем Одеси від міжнародних делегацій

Одне з найбільш урочистих заходів, приурочених до Дня міста відбулося в готелі «Брістоль». Почесні гості, незвичайні подарунки і безліч теплих слів — так світове співтовариство привітало Одесу з днем народження. Подробиці у наступному сюжеті.

Підготовка до 91-го сезону в Українському театрі

2-го вересня в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені Василя Василька традиційно відбувся збір колективу після літньої відпустки. Були представлені нові актори, оголошені плани на майбутній сезон та підготовку до святкування 90-ї річниці з дня заснування театру. Більше знає Анна Коренева.

 

Такі у нас справи. Я, як завжди, бажаю тільки приємних новин і гарного настрою. Зустрінемось о 16:30.

Комментарии закрыты