3 вересня на календарі. Інформаційний четвер станом на 16:30 – коротко у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Грандіозний концерт до Дня Одеси

2 вересня тисячі одеситів і гостей міста зібралися у самому серці Південної Пальмірі, щоб разом відзначити — День Народження Одеси. Усі, хто прийшов на концерт були в захваті починаючи від авіашоу, виконання хітів класичної, оперної та популярної естрадної музики, і завершуючи  виступами улюблених музичних груп «ТІК», «Потап і Настя», і легендарного — «Хедевей». Ну і грандіозним закінченням чотирьохгодинного концерту — став незабутній феєрверк. Наші кореспонденти провели цей вечір з одеситами і розкажуть детальніше.

Вікторія — перша одеситка, яка народилась у День міста

2-го вересня 2015 го року, в день народження Південної Пальміри, першою на світ з’явилася дівчинка. Маленька одеситка народилася у сьомому пологовому будинку. Вікторія, так назвали дитину, первісток не тільки для міста, але й для мами. Уже традиційно, привітати новонароджених одеситів в сьомий пологовий будинок приїхав Одеський міський голова Геннадій Труханов. Продовжать тему наші кореспонденти.

Наразі це все. Я прощаюсь з Вами до завтра. Більше інформації дивіться у нашому основному випуску о 19:00. На все добре!

Комментарии закрыты