Звільнення України від фашистських загарбників

Щороку, 28 жовтня, вся країна відзначає національне свято — День визволення України від фашистських загарбників. Цей день є особливо важливим для Одеси, яка зіграла значну роль у визволенні всієї України. За традицією в суботу відбулось урочисте покладання квітів до Пам’ятника невідомому матросу, в якому взяли участь представники міської влади та ветерани Другої світової війни.

Робота міста. Міжнародний форум, безпека та соціальні послуги

30-го жовтня в Одеській міській раді пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням міського голови Геннадія Труханова. Першим питанням було підведення підсумків другого інвест-форуму «Одеса-5Т», який відбувся 6-7 жовтня. Бізнес-форум проводиться Одеською міською радою за участю асоціації туризму Одеси. Інвестиційний бренд міста представили ще в липні 2016 року. На сьогоднішній день він є основою стратегічної концепції економіки та інвестиційного потенціалу міста. «Odessa-5T» складається з основних міських активів: транспорт, торгівля, туризм, технології та траст (довіра) і сьогодні стає однією із головних бізнес-подій в житті міста. У формі взяли участь 500 людей: власники великого бізнесу, представники інвестиційних та приватних компаній, адміністративно-управлінського апарату, а також представники медіа-бізнесу з усього світу. Географія цьогорічного форуму зросла. Серед іноземних країн його відвідали учасники з США, Єгипту, Туреччини, Польщі, Франції, Італії, Великобританії, Малайзії, Ізраїлю, Чехії, Беларусії, Австрії, Фінляндії та України. Також на виставці вперше було представлено Центр адміністративних послуг як один із успішних міських проектів. Головним результатом форуму стала велика зацікавленість іноземних інвесторів у муніципальних проектах: інфраструктури, кіновиробництва, енергоефективності та об’єктів нерухомості.

Серед важливих питань засідання підіймались і проведення перевірки дотримання правил пожежної безпеки в комунальних закладах освіти та науки, соціального захисту, охорони здоров’я, культури та спорту міста Одеси. Про поточну ситуацію звітував представник головного управління ГСЧС в Одеській області. Міський голова наголосив на необхідності приділити питанню пожежної безпеки максимальну увагу, особливо слід провести планові перевірки у шкільних навчальних закладах.

Також на засіданні міський голова підкреслив важливість відкриття Центру інтегрованих соціальних послуг в Одесі. Минулого тижня його відвідав міністр соціальної політики Андрій Рева та відзначив успішну роботу муніципалітету в цьому напрямку.

Національна опера України в Одесі. До свята Греції «День Охі» — балет «Грек Зорба»

З нагоди Національного свята Греції «Дня Охі», який відзначається 28 жовтня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбувся показ балету Національної опери України «Грек Зорба». Показ за безкоштовними квітками в Одесі був організований за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса», яка постійно приймає активну участь в культурному житті нашого міста.

 

Комментарии закрыты