Одеса вшанувала пам’ять жертв Голокосту

В Одесі 30 січня вшанували пам’ять жертв Голокосту. В 11:00 відбувся ритуал покладання квітів до пам’ятника жертвам Голокосту і в’язнів гетто в Прохорівському сквері. У заході взяли участь колишні в’язні гетто і концтаборів, представники органів влади та громадськість. Відзначимо, що за рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 27 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту або День пам’яті жертв нацизму. Однак захід в Одесі перенесено на 30 січня, з огляду на звернення представників громадських об’єднань.

Декому взагалі байдуже, у кого купувати газ, — одесити

З 2018 року Грузія не буде купувати газ у Росії. Про це заявив Георгій Чіковані, заступник міністра економіки країни, наголосивши, що його країні просто не потрібен російський раз, адже вистачає азербайджанського. А ось з Україною зовсім інша ситуація. В цьому році Нафтогаз України закупить 4-5 млрд кубометрів газу у Росії. Про це раніше оголосив голова правління Нафтогазу Андрій Коболев, посилаючись на рішення Стокгольмського арбітражу, за яким Україна повинна відновити поставки мінімальних об’ємів російського газу. Незважаючи на обіцяні низькі ціни, не всі схвалюють таке рішення.

У місті пройшов всесвітній марафон створювачів ігор

«Написати комп’ютерну гру за два дні». В Одесі вперше пройшов всесвітній дводобовий марафон Global Game Jam, для створювачів ігор — це головні змагання року, у якому понад 42 000 програмістів одночасно беруться створювати ігри на оголошену тему.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован