Гройсман у Канаді: «Зростання України буде безпрецедентно динамічним»

Реформи в Україні потребують більшої міжнародної фінансової допомоги. Про це під час спілкування з українською громадою в Торонто заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Як відомо, Гройсман перебуває із кількаденним візитом у Канаді, де в нього заплановані численні зустрічі із керівництвом держави, громадою та бізнес-колами.

Нарешті пенсіонерам підняли пенсії

У Пенсійному фонді пояснюють, що «осучаснені» пенсії підняли тільки тим, хто їх отримував на загальних підставах, а спецпенсії — військові, наукові — не перераховуються. Крім того, мінімальні надбавки отримали ті, хто виходив на пенсію в 2014-2016 роках. Справа в тому, що показники середньої зарплати за цей час зросли не набагато, а коефіцієнт страхового стажу зменшився.

Загибла ветеран АТО Аміна Окуєва народилася в Одесі

Увечері 30 жовтня на залізничному переїзді в селищі Глеваха в 10 км від Києва невідомі розстріляли автомобіль, в якому знаходилися українські добровольці, ветерани АТО Адам Осмаєв і його дружина одеситка Аміна Окуєва — від поранення в голову вона померла на місці, Осмаєв зараз знаходиться в лікарні, він поранений в ногу і його життю нічого не загрожує.

Ігор Додон не поїде на саміт Східного партнерства

Ігор Додон, президент Молдови, не поїде на майбутній саміт Східного партнерства, який відбудеться у Брюсселі. Про це він повідомив в одному з інтерв’ю. «Я не проти співпраці з ЄС. Але я не хочу, щоб наш народ змушували робити вибір між Заходом і Сходом, перетворюючи на «гарматне м’ясо» для геополітичних ігор», — зазначив він.

Тривимірна «зебра» у Ісафьордюрі на охороні безпеки

На вулицях ісландського міста Ісафьордюр з’явилася інноваційна тривимірна «зебра», яка не тільки відмінно виглядає, але і робить вулиці більш безпечними. Як стверджують автори проекту, «літаючі» смужки допомагають водіям краще розгледіти пішоходів.

Комментарии закрыты