В Одессе отреставрируют Воронцовский дворец

4 квітня в Одесі фахівці з Києва і Дніпра оцінювали стан знаменитих Воронцовського Палацу та колонади. Оскільки вже в 2017 році ці одеські пам’ятки очікує масштабна реставрація. Подробиці дізнаємося прямо зараз.

Транш МВФ: миллиард долларов для Украины

Рада директорів Міжнародного валютного фонду погодила виділення Україні чергового траншу кредиту приблизно на 1 млрд доларів США. У Нацбанку наголошують, що це є «підтвердженням успішності реформ, спрямованих на створення більш міцної та стійкої фінансової системи та економіки. Це найуспішніша програма МВФ в історії України». Зараз європейські кредитори повідомили, що українська влада повинна працювати над реформами щодо поліпшення бізнес-середовища та залучення інвестицій. Уряд України має в прискореному темпі впроваджувати структурні зміни, які б покращили життя бізнесу і інвесторам.«Початком повинна стати приватизація і розвиток ринку земель сільськогосподарського призначення. Боротьба з корупцією повинна бути рішучою. Незважаючи на створення нових інститутів по боротьбі з корупцією, конкретні результати поки що не досягнуті », — зазначив заступник директора-розпорядника, в.о. глави МВФ Девід Ліптон. Нагадаємо, розгляд питання щодо виділення Україні чергового траншу кредиту в МВФ відкладали кілька разів – через узгодження оновленого меморандуму про співпрацю (який досі не оприлюднили), а також через корегування цифр та прогнозів після запровадження офіційної торговельно-транспортної блокади окупованих територій Донбасу.

Народные депутаты обсудили главные вопросы

Народні депутати визначили приоритетні питання для розгляду у парламенті. Серед них — транспорт, енергоефективність, ЖКГ та охорона здоров’я. Подробиці — далі.

Комментарии закрыты