4 серпня на календарі, 16:30 – на годиннику. Інформаційний вівторок коротко у флеш-новинах. У студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

З українським громадянством

Президент Петро Порошенко підписав указ про надання українського громадянства і вручив паспорт російському громадському діячу, заступнику голови Одеської обласної державної адміністрації Марії Гайдар. Під час вручення паспорта Порошенко зазначив, що велика кількість росіян, які розуміють реальний стан речей, роблять вибір: «Або ти залишаєшся з вільним світом, демократією і робиш все, щоб забезпечити торжество свободи і демократії, або — мовчиш. І при цій мовчазній згоді вчиняються дуже важкі злочини».

Спростування

І в продовження теми.. З точністю до навпаки. У федеральній міграційній службі Російської федерації спростували російське громадянство мера Одеси. В коментарі журналістам начальник Управління з питань громадянства та посвідок на проживання Федеральної міграційної служби Російської Федерації Валентина Казакова повідомила, що відомостей про російське громадянство мера Одеси Геннадія Труханова немає. Нагадаємо, екс-мер Одеси Едуард Гурвіц в ході попередньої передвиборної компанії заявляв про відповідні факти.

Історична угода

4-го серпня відбулося підписання історичної угоди, яка покладе початок повного реформування системи міського електротранспорту. Одеський міський голова Геннадій Труханов та представники Європейського банку реконструкції та розвитку домовилися про співпрацю у транспортній сфері. Як зазначив керівник сектору інфраструктури та енергетики в Україні Марк Магалецький переговори з даного питання почалися давно, але не вистачало політичної волі. Сьогоднішня міська влада на чолі з Геннадієм Трухановим зробила рішучі кроки для того, щоб угода була підписана і жителі Одеси побачили реальний результат у вигляді оновленого рухомого складу. Продовжать тему наші кореспонденти.

Сквер героїчної оборони Одеси

Сквер героїчної оборони Одеси, який знаходиться на шостІй станції Великого фонтану — улюблене місце відпочинку багатьох одеситів, що проживають в цьому районі. Однак, довгий час сквер перебував у дуже занедбаному стані. З 2011 року, одесити неодноразово зверталися в різні інстанції з проханням про приведення скверу в порядок, проте безуспішно. За дорученням Одеського міського голови Геннадія Труханова, в липні 2015 почалися роботи з благоустрою скверу героїчної оборони Одеси. Третього серпня мер міста особисто проінспектував виконання даних робіт. На сьогоднішній день в сквері вже укладено більше тисячі восьмисот квадратних метрів тротуарної плитки, а також більше п’яти тисяч метрів квадратних тротуарного бордюру, якого раніше просто не було! У рамках благоустрою було також встановлено 20 нових, антивандальних лавок і урн! Нагадаємо, у разі навіть слабкого дощу, ділянка дороги вздовж скверу перетворюється на «озеро», що створює масу незручностей місцевим жителям. В рамках благоустрою фахівці взялися за вирішення і цієї проблеми — зроблена правильна дренажна система, яка запобігатиме затоплення. Сьогодні тривають ремонтні роботи на проїжджій частині. Зокрема, дорожнє полотно буде розширене на три метри. Відзначимо, більшу частину робіт планується завершити до п’ятого серпня — до Дня початку героїчної оборони міста-героя Одеси.

65-річний ювілей

 

З нагоди 65-тиріччя відомого одеського футболіста Володимира Нечаєва Геннадій Труханов вручив Почесну відзнаку Одеського міського голови «Подяка». Володимир Нечаєв починав свою кар’єру в одеському СКА. У складі збірної ставав переможцем Всесоюзної спартакіади школярів. Виступав за «Чорноморець», ЦСКА, «Пахтакор». Свій перший м’яч в офіційних зустрічах у складі «моряків» він забив у принциповому протистоянні зі столичним Динамо. Двічі входив до списку тридцяти трьох кращих футболістів України. У 1974-му завоював з «Чорноморцем» бронзові медалі першості і допоміг рідному клубу отримати історичну перемогу в єврокубках над італійським «Лаціо». У 2001 році Володимира Нечаєва включили в список кращих футболістів Одеси двадцятого століття. Міський голова подякував видатному спортсмена за внесок, зроблений у розвиток одеського спорту і вручив спортсмену Почесну відзнаку.

Наразі це все. Я з вами прощаюсь до завтра. Більше оновленої інформації — у нашому основному випуску о 19:30.

Комментарии закрыты