Боротьба з ВІЛ/СНІД: в мерії підписали меморандум

Одеська мерія підписала меморандум з міжнародною благодійною фундацією «Альянс громадського здоров’я». На жаль, сьогодні саме Одеса — лідер по захворюваності ВІЛ/СНІДом, статистика говорить про те, що щомісяця в нашому місті реєструють від 80 до 100 нових випадків інфікування. Про боротьбу мерії з хворобами століття і нові експрес-тести на ВІЛ, в репортажі моїх колег.

Перший транш від НЕФКО: 10 млн грн на енергоефективність

Одеса почала отримувати кредитні кошти від міжнародної організації НЕФКО, які спрямують на заміну ліхтарів і ламп. Про це, сьогодні, на апаратній нараді заявила віце-мер, директор департаменту фінансів Світлана Бедрега.  З кредиту в 10 мільйонів гривень отримано 3,2 мільйони на енергозбереження. Гроші підуть на енергоефективність, а сам відсоток по ньому мінімальний, — зауважила вона. 2,5 млн дістанеться департаменту охорони здоров’я на більш енергоефективні лампи в лікарнях і поліклініках, а решту суми отримає «Міськсвітло» на заміну неефективних ліхтарів.

Одеські депутати ігнорують засідання колегіальних органів

При доповіді по виконаній роботі в своєму підрозділі під час апаратної наради в мерії директор департаменту праці та соціальної політики Олена Китайська повідомила, що частина членів колегіальних органів одеської міськради, відповідальних за виділення соціальної адресної допомоги, ігнорують засідання. За її словами, від відвідування членами колегіальних органів залежить їх кворум. А за його відсутності люди не можуть отримати допомогу від влади.

Вернісаж в Садах Перемоги: живописний світ Емзарі Кікнавелідзе

Уродженець Тбілісі, але давно вже одеський художник Емзарі Кікнавелідзе відкрив персональну виставку живопису в галереї » В Садах Перемоги». Автор  подарував глядачам чудову можливість зазирнути в теплі затишні оселі, де мешкають доброзичливі персонажі.  Стати свідками тих  яскравих казкових подій, що нафантазувала уява митця.  Живописний світ Емзарі Кікнавелідзе відкрила для себе і наша знімальна група.

Комментарии закрыты