Відкриття Odesa Classics відвідав Порошенко

Одеса — це місто, яке дихає музикою. Одна тільки сцена Оперного театру є дуже відповідальною для музикантів зі світовим ім’ям — на ній прославилися Чайковський, Шаляпін і Рахманінов, на ній виступали такі знамениті одесити, як Ойстрах, Гілельс і Ріхтер. Сьогодні звання музичної столиці України все ще зберігається саме за Одесою, в місті створюються такі успішні проекти, як фестиваль Odesa Classics, який вже в четвертий раз радує цікавими подіями і новим звучанням. У цьому році на його відкритті побував навіть Президент України.

Перший фестиваль «Діти в музеї» стартував 1 червня

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей з 1-го по 10-е червня вперше в Україні відкрився фестиваль «Діти в музеї». Урочистості відбулись в патіо Музею західного та східного мистецтва. Концерт дитячих колективів міста, дефіле в історичних костюмах і унікальна виставка арт-проекту «Картина» — чудові дитячі фотопортрети, які відтворюють шедеври світового живопису. І це тільки початок того, що буде відбуватися протягом 10 днів фестивалю.

Парубій закликає нардепів голосувати за Антикорупційний суд вже в четвер

Створення Антикорупційного суду є ключовим питанням порядку денного поточного тижня в парламенті. Про це під час засідання Погоджувальної ради повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Він зазначив, що минулий тиждень парламент закінчив на розгляді правок до відповідного законопроекту — і має вийти на голосування вже в четвер, 7 червня.

Комментарии закрыты