Новий випадок отруєння у Великій Британії

У Великій Британії сьогодні, 5 липня, відбулося засідання комітету із надзвичайних ситуацій у зв’язку із отруєнням нервово-паралітичною речовиною «Новачок» двох людей у Еймсбері. Так, напередодні, міністр внутрішніх справ Саджид Джавід заявив, що є ймовірність, що цей інцидент був випадковим, а не новим нападом. В свою чергу старший фахівець із боротьби з тероризмом у Великій Британії Нейл Басу наголосив, що чоловік і жінка, виявлені 30 червня непритомними в містечку поблизу Солсбері, були отруєні тим же нервово-паралітичним агентом, що й Скрипалі. «Чи була це та сама партія речовини, зможуть з’ясувати вчені», — сказав Басу. Відзначимо, ранiше в англійському місті Солсбері 4 березня були отруєні колишній офіцер російського ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, що спровокувало великий міжнародний скандал. Уряд Великобританії заявив, що Росія стоїть за отруєнням Скрипалів, разом з тим, РФ заперечує будь-яку причетність і звинувачує британців у вигадуванні «фальшивої історії».

Прожитковий мінімум має відповідати сучасним реаліям

З 1 липня в Україні збільшився прожитковий мінімум і мінімальна пенсія для певних категорій. Щоправда, зростання мізерне, вважають у партії «Розумна сила» і наголошують — прожитковий мінімум та пенсії повинні відповідати сучасним реаліям.

В Одесі пройшло чергове засідання обласної соціально-економічної ради

Проблеми малого та середнього бізнесу, професійна підготовка центрів зайнятості та житлово-комунального господарства. Всі ці питання обговорили у четвер, 5 липня, на засіданні Одеської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В ОНАХТ вітали випускників-бакалаврів

«Студентства неповторна мить»… В провідному виші Одеси і України 4 липня вітали кращих випускників-бакалаврів з отриманням дипломів. Святкова зустріч в Одеській національній академії харчових технологій була водночас урочистою й теплою: напутні слова і квіти, поздоровлення і подяка. Неповторна атмосфера, яка, напевно, може бути саме в цій академії — адже тут навчаються і навчають не формальним знанням, а дають путівку у велике професійне життя.

Комментарии закрыты