5 червня на календарі. Інформаційна пятниця станом на 16:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

 

Залучення інвестицій. Зустріч в одеській мерії

Одеська мерія активно працює над залученням інвестицій. Сьогодні відбулась зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з представниками Державного агентства землі Федеративної республіки Німеччина — Північний Рейн-Вестфалія. ході зустрічі сторони обговорили етапи встановлення і розвитку ділових зв’язків у сфері економіки для залучення німецьких інвестицій в Одесу.

Ще один пляж для людей з особливими потребами
Особливийи пляж – для людей і з особливими потребами. В Одесі люди з особливими потребами тепер можуть комфортно відпочивати і на Ланжероні — ще один пляж для інвалідів-колясочників прийняв своїх перших відвідувачів. На орендованій ділянці пляжу облаштований пандус, дерев’яні доріжки до моря, разворотная майданчик, спуск в море, роздягальня і душова для людей з особливими потребами, і також тапчани. Роботи з облаштування пляжу здійснювалися під наглядом фахівців управління інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя. Нагадаємо, в Одесі існують ще 5 міських пляжів, на яких створені спеціальні місця для відпочинку маломобільних груп населення.

Бойові стрільби. Удосконалення навичок
До інших новин. Артилеристи українських ВМС виконали вправи бойових стрільб по надводної цілі. Один із артилерійських підрозділів військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України провело заняття з бойовою стрільбою з штатних артилерійських систем. Берегові артилеристи виконували вогневі завдання по ураженню надводних цілей. До проведення занять також залучалися кораблі українських ВМС і підрозділ морської піхоти військ берегової оборони. За оцінкою офіцера управління військ берегової оборони ВМС ЗС України підполковника Сергія Малікова, навчальна ціль досягнута, особовий склад діяв у певнено і злагоджено, і з кожним таким заняттям удосконалюються навички військовослужбовців, призваних за мобілізацією

Політичне рішення. Санкції продовжать

Європа продовжить санкції відносно Криму ще на рік.  У Євросоюзі досягли політичного рішення про продовження ще на рік обмежувальних заходів, спрямованих проти економіки тимчасово окупованого Росією Криму. Про це повідомили в Раді ЄС. Нагадаємо, у червні 2014 року Євросоюз заборонив імпорт до країн-членів товарів, які мають походження з Криму і Севастополя, за винятком таких, що мають виданий урядом України сертифікат. Окрім цього, відносно економіки окупованого Росією півострова діють санкції ЄС, які стосуються галузей туризму, транспорту, фінансів, енергетики.

 «Літній набір». Ціни на продукти харчування
Літній набір — Молода картопля, кабачки, помідори, огірки, полуниця і черешня. В Україні почався сезон цих, улюблених багатьма українцями, продуктів. Особливо радує покупців, що овочі та фрукти на прилавках в основному свої —  українські. Продавці відзначають, що особливим попитом зараз користуються полуниця і черешня. Наші кореспонденти дізнавалися у одеситів, наскільки доступними для них є сезонні фрукти і овочі.

 

Наразі це все, але на цьому я крапку не ставлю.

Комментарии закрыты