5 листопада, четвер. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. В студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

Спуск до пляжу. Ремонт сходів

В Одесі завершено ремонт залізобетонних сходів, що ведуть до пляжів «Отрада» і «Ланжерон», розташованих в районі Канатної дороги та провулку ДунАєва. Спорудження перебувають на балансі управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.

Звернення в ДФС — od.zvernennya@sfs.gov.ua

28 жовтня набула чинності нова редакція ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Відповідно до змін, письмове звернення можна надіслати через Інтернет. У ньому  має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладена суть порушеного питання, заява або скарга. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати. В електронному зверненні також повинна бути вказана електронна поштова адреса, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Свої звернення громадяни можуть надсилати до Головного управління Державної фіскальної служби України в Одеській області та  в Одеську митницю Державної фіскальної служби.

До кінця 2019 року поновлення техоглядів

У Міністерстві інфраструктури підтвердили інформацію про поновлення технічних оглядів для автомобілів до кінця 2019 року. Техогляд тепер проводитиме не ДАІ, а пункт технічного контролю. Як повідомила прес-служба міністерства, наразі створюється та запроваджується сучасна система перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації.  » нововведення будуть вступати в силу поступово, протягом 2015-2022 років. У першу чергу, вони стосуватимуться комерційних транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів і пасажирів», — йдеться у повідомленні.

Прима-балерина. Творчий вечір

Прима-балерина Одеського національного академічного театру опери та балету, заслужена артистка Республіки Молдова Марія Полюдова підготувала глядачам яскраву програму, присвячену 20-річчю своєї творчої діяльності. Вечір відбудеться 6 листопада о 18.30. Наша знімальна група побувала на одній з репетицій.

Новий тигрятник в Одеському зоопарку

4 листопада в Одеському зоопарку — відбулося відкриття просторого і комфортного тигрятника. Протягом довгих років тигри в зоопарку знаходилися у вкрай скрутних умовах. Відкриття тигрятника дасть можливість звірам жити комфортно, розмножуватися і ростити своє потомство. В ньому є два окремих просторих вольєра, обладнаних теплими лігвищами (для самця і для самки з майбутніми тигрятами), і загальний величезний вигулочний вольєр, що дає тиграм можливість активно рухатися. Новий тигрятник є першим значним експозиційним об’єктом Одеського зоопарку.

З 17 по 21 грудня православна виставка в Одесі

Одеситів запрошують на православну виставку.  З благословення Високопреосвященнішого Агафангела митрополита Одеського та Ізмаїльського з  17 по 21 грудня  в приміщенні концертно-виставкового комплексу Одеського морського торгового порту проходитиме III міжнародна православна виставка «Від Різдва до Великодня». На виставці будуть представлені святині з монастирів і храмів Афона, Греції, Єрусалима, Росії, Грузії та України.

 

І це вся інформація на цю годину. Більше новин – у вечірньому випуску о 19.

Комментарии закрыты