Кір в Одесі: ситуація з захворюваністю

Ситуація із захворюваністю на кір в Одесі та Одеській області залишається не зовсім сприятливою. У прес-центрі Одесит розказали, що на кінець вересня кількість хворих в місті майже 4 сотні, з них більше половини — це діти, які переважно не вакциновані. Щеплені діти також можуть захворіти на кір, але хвороба буде проходити в легшій формі та з меншою кількістю ускладнень. А батькам, які досі не зробили своїм дітям вакцинацію і мають якісь сумніви щодо неї, радять звернутись чи до дільничного педіатра, чи імунолога. Загалом, сьогодні в місті та області щеплення зроблено близько 75% дітей. І якщо наступні два місяці будуть зроблені вакцини тим дітям, яким вони потрібні, то наш регіон зможе отримати 95% вакцинованих дітей, при яких не можливі спалахи кору та підвищення захворюваності на нього.

Кібербезпека України. Верховна Рада ухвалила закон

Верховна Рада ухвалила в цілому проект закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України. Відповідне рішення підтримали 257 народних депутатів. Документ ухвалили з виключенням 58 статті та техніко-юридичними правками. Як ідеться в пояснювальній записці, «метою проекту Закону є створення національної системи кібербезпеки як сукупності політичних, соціальних, економічних та інформаційних відносин». Нагадаємо, 25 травня Рада не підтримала у другому читанні цей законопроект і відправила його на повторне друге читання.

Урочисте засідання до 100-річчя першого Курултаю

Верховна Рада 6 грудня проведе урочисте засідання до 100-річчя першого Курултаю кримськотатарського народу. За відповідне рішення проголосували 240 народних депутатів. «Зазначена дата є однією з найбільш визначних в історії Криму та кримськотатарського народу. За підсумками першого Курултаю кримськотатарського народу було оголошену Кримську Народну Республіку, сформовано її Уряд, ухвалено Конституцію та затверджено державні символи», — підкреслюється у тексті. Згідно до постанови засідання присвячене 100-річчю проведення першого Курултаю кримськотатарського народу відбудеться 6 грудня о 15.00 в залі пленарних засідань парламенту. Для участі в урочистому засіданні передбачається запросити народних депутатів України нинішнього і попередніх скликань, членів уряду, видатних політичних діячів, представників українського та іноземного дипломатичного корпусу, громадських організацій та зарубіжної кримськотатарської діаспори.

Питання пенсій. Життя літніх людей в Європі

3 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект № 6614 про пенсійну реформу. Мінімальний стаж в 25 років і надбавка до пенсії в декілька сотень гривень запрацюють вже з 2017 року для мільйонів українських пенсіонерів. А поки що, ми вирішили подивитися, які пенсії отримують жителі країн Європи і які там діють пенсійні системи.

Комментарии закрыты