Екс-президента Південної Кореї засудили на 24 роки

Пак Кин Хе, екс-президент Південної Кореї, була визнана винною в хабарництві і в перевищенні посадових повноважень. Її затримали рік тому. Під час слідства колишньому політику пред’явили звинувачення в тому числі у хабарництві і в перевищенні посадових повноважень. Корупційний скандал почався за рік до арешту екс-президента з публікацій в ЗМІ, в яких повідомлялося про фактичній купівлі великими корпораціями підтримки уряду. Грошові кошти для підкупу перераховувались у фонди, створені подругою екс-президента країни. Подругу звуть Чхве Сун Сіль. Її вважали впливовим тіньовим політиком, яка використовувала свої зв’язки, отримуючи велику вигоду. Імпічмент Пак Кин Хе був оголошений в березні минулого року. На суді прокуратура просила для Пак Кин Хе 30 років тюремного ув’язнення, за рішенням суду її засудили до 24.

НАТО адаптує свої сили до кіберзагроз

НАТО визнає вагомі загрози, що походять із кіберпростору, та адаптує свої сили для протидії їм. Про це заявив Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг. «Ми покращуємо своє реагування на загрози та виклики, які не знають кордонів, — кібератаки. Ми розбудовуємо наші кіберможливості, проводимо більше навчань, ділимось технологіями та найкращими підходами», — сказав Столтенберг. За його словами, деякі члени НАТО мають значно більші кібернетичні можливості, ніж інші, але «ми працюємо разом і допомагаємо один одному». «НАТО має групу експертів, які у режимі 24/7 готові виїхати до будь-якої держави-члена НАТО, якщо вона зазнає кібератаки», — наголосив Генсек. Він також нагадав, що НАТО кілька років тому визнало кібернапад не менш небезпечним за звичайну атаку, погодившись, що агресивні дії у кіберпросторі теж можуть стати причиною застосування принципу колективної оборони.

Санаторій ім. Пирогова на Куяльнику готується до літнього сезону

У пам’яті жителів Одеси Куяльник — це знамениті царські грязьові лікарні і красивий вид на лиман. Сьогодні курорту майже 200 років, він пережив часи злетів і падінь — від найвідомішої здравниці Російської імперії до моменту повного занепаду, коли існування самого лиману було під питанням. На території біля Куяльницького лиману можна отримати грамотне лікування в санаторії імені Пирогова, зміцнити здоров’я і погуляти по історичних місцях. Хоча тут є все для створення популярного курорту, на багато років це місце забули. У чистий четвер, 5 квітня, адміністрація санаторію імені Пирогова запросила одеські ЗМІ для того, щоб показати — Куяльницький курорт все ще живий і навіть будує плани на майбутнє.

В ОНАХТ відбувся ярмарок вакансій

5 квітня в Одеській національній академії харчових технологій пройшов 27-ий ярмарок вакансій. Кого шукають роботодавці, які вакансії цікавлять студентів і яким чином розпочати свою кар’єру — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты