Зростання видобутку газу в Україні збільшуватиметься на 1 млрд куб. м щорічно, — Гройсман

Нарощування власного видобутку газу в обсязі не менше 1 млрд кубометрів палива  на рік дозволить в середньостроковій перспективі відмовитися від будь-якого імпорту і розвинути власну видобувну промисловість. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він наголосив, що за покладами газу Україна входить до лідерів на континенті. Але роками  «керівники держави їздили до Москви, «обмінювали газові подачки на незалежність», а тим часом власна промисловість знищувалася». Також Прем’єр зазначив, що проект «Північний потік»-2 може нашкодити не тільки Україні, а й усій Європі.  За 2017 рік Україна знизила споживання вугілля антрацитної групи ще на 5 млн тонн у порівнянні з 2016 роком. Про це у Верховній Раді під час години запитань до уряду заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.  За словами Насалика, українським підприємствам вдалося за рік знизити споживання антрациту на 5 млн тонн та жити за новою стратегією, яку уряд прийняв у серпні 2017 року.

Мер Одеси відвідав обласний архів

Державний архів Одеської області сьогодні знаходиться в аварійному стані. 6 квітня мер міста відвідав будівлю — аби поспілкуватись з працівниками і розпочати перемовини щодо виділення землі під модернізований об’єднаний архів.

В ОНАХТ відбувся ярмарок вакансій

5 квітня в Одеській національній академії харчових технологій пройшов 27-ий ярмарок вакансій. Кого шукають роботодавці, які вакансії цікавлять студентів і яким чином розпочати свою кар’єру — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты