Україна веде активну роботу зі зміцнення армії, — Полторак

У зоні проведення антитерористичної операції на сході України трапляються обстріли і зіткнення, тому говорити про замороження конфлікту рано. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак. Він зазначив, що Україна веде активну роботу зі зміцнення армії і підвищення її боєздатності. На сьогодні, за словами міністра,  достатньо сил і засобів у зоні проведення АТО, достатньо сил на навчальних центрах і полігонах, де вони проходять підготовку, бойове злагодження, щоб реагувати на загрози не лише з напрямку АТО. Полторак додав, що вже сформовано нові частини і з’єднання на небезпечних напрямках у зоні АТО.

В Одесі відзначили День Збройних Сил України

Щороку наша країна відзначає День Збройних Сил України 6 грудня — адже саме в цей день у 1991 році ухвалили Закон України «Про Збройні Сили України». З цього приводу в Одесі відбулось традиційне урочисте покладання квітів до Пам’ятнику невідомому матросу, в якому взяли участь українські військові, а також представники міської та обласної влади. Як зазначив голова Одеської облдержадміністрації, саме останні роки стали роками реального створення Збройних Сил України.

День ЗСУ: нагороди найкращим

Напередодні дня святкування 26тої річниці Збройних Сил України 5 грудня в Будинку офіцерів відбулося урочисте зібрання військовослужбовців та курсантів одеського підрозділу Збройних сил України. В рамках заходу кращій військовій частині одеського підрозділу — а це 49  полк охорони громадського порядку південно-оперативного територіального об’єднання — вручили Перехідний прапор. Окрім цього, перехідний вимпіл від виконавчого комітету одеської міської ради отримав військовий оркестр центру військово-музичного мистецтва морських сил. Також офіцерів одеського підрозділу від імені одеського міського голови нагородили грамотами  за зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі та професіоналізм.

Рейд поліції: патруль під школами Одеси

За 11 місяців поточного року на дорогах Одеси сталося більше сотні аварій, в результаті яких діти отримали травми різної ступені важкості. Більшість ДТП відбуваються через недбалість дорослих, впевнені у Патрульній поліції. Тому цієї серед правоохоронці провели черговий рейд біля одного з навчальних закладів міста.

Презентація проектів: Fablab лабораторія та 3d-принтер у школи Одеси

В Одесі продовжується презентація проектів у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Про сучасні лабораторії робототехніки та про шлях виховання конкурентноспроможнього на світовому ринку покоління українців за допомогою впровадження 3D-принтерів у кожну школу Одеси далі в сюжеті.

Комментарии закрыты