Кабмін виділив понад 6 млрд грн на підтримку агросектору

Уряд виділяє 1 млрд гривень на компенсацію аграріям 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки. Про це  на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Відповідна міра дозволить підтримати українських аграріїв, а  також дати поштовх виробництву вітчизняної сільгосптехніки. Також Кабмін направив 2,5 млрд гривень на будівництво ферм і товарно-молочних комплексів. Усього в ході засідання уряд затвердив основні програми підтримки агросектору з загальним обсягом фінансуванням у понад 6 млрд гривень.

Розширення програми «Доступні ліки»

Цьогоріч перелік препаратів, які громадяни можуть отримати за програмою “Доступні ліки”, збільшився зі 198 до 239 найменувань, а безкоштовних ліків — з 32 до 47. Наразі в країні є кошти для реалізації програми і медикаменти. Важливо забезпечувати їх доступність на місцях, зауважив прем’єр Володимир Гройсман.

Теруправління юстиції Одеси прозвітували про рік роботи

В 2017 році територіальними відділами юстиції  зареєстровано понад 79 тисяч актових записів, що на 6 785 актів більше ніж в 2016 році. Про це говорили,  7 лютого, в прес — центрі «Одесит» представники  Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Також вони розповіли про нововведення, які будуть впроваджуватись в поточному році.

У 2017 році в Одесі прийнято 9798 заяв на оформлення біометричних документів, — Абрамова

Рік тому жителі Київського району Одеси отримали сучасний центр надання адміністративних послуг у будівлі Київської адміністрації. Одночасно з цим розпочалося оформлення біометричних паспортів центром надання адміністративних послуг Одеської міської Ради у Київському та Маліновському районних відділах. 2 вересня 2017 року відкрився головний офіс надання адміністративних послуг на Косовського 2Д. На 2018 рік у рамках програми «Відкрите електронне місто» заплановано додаткове відкриття 10 ліній прийому на Косовського і по 4 лінії у Київському та Маліновському районах, що дозволить скасувати попередній запис. видео: биометрические паспорта Про це на річній підсумковій прес-конференції повідомила директор міського департаменту надання адміністративних Євгенія Абрамова.

Євгенія Абрамова, директор департаменту надання адмінпослуг ОМР:

В 2017 году нами принято 9 тыс. 798 заявлений на оформление биометрических документов. В том числе, на ID-карты 3 тыс. 79 заявлений, загранпаспорта 6 тыс. 719 заявлений. В этот же период, для сравнения, мы выдали 6 тыс. 110 готовых паспортов. Из них, 2 тыс. 529 ID-карт и 3 тыс. 581 загранпаспорт.

Угоду про формування уряду Німеччини досягнуто

Угоду про формування уряду Німеччини — досягнуто. Дві політичні сили країни: партійний блок Меркель і соціал-демократи досягли компромісу.  Соціал-демократи отримають в новому кабінеті портфелі міністра фінансів, праці та закордонних справ, в той час, як соратникам канцлера відійде керівництво економікою, обороною і пост глави міністерства внутрішніх справ.  Спочатку оголошення підсумків тривалих консультацій було призначено на неділю, потім його перенесли на вівторок.  У дискусіях останніх днів було два камені спотикання — це оплата медичної допомоги і схема складання трудових договорів.

ЄС заявило про можливі санкції проти Великобританії

ЄС має намір вводити санкції щодо Британії в період переговорів за умовами Брексіту. Санкції можуть стосуватися роботи в загальному економічному просторі, безмитної торгівлі і вільного руху капіталів.  Про це стало відомо лондонській «Гардіан», що отримала доступ до документа, який циркулював в брюссельських кулуарах.  Компанії, зареєстровані в Сполученому королівстві, можуть бути позбавлені повністю або частково тих преференцій, якими користуються всі компанії, зареєстровані на території країн-членів ЄС.  Брюссель, як випливає з тексту проекту протоколу до підготовленої угоди, хоче мати юридичну можливість, не звертаючись до відповідних судових інстанцій, накладати санкції на Британію, якщо та виявиться норовливою і непоступливою в переговорах, які стосуються, зокрема, статусу громадян країн-членів ЄС  , що живуть в даний час на території Сполученого королівства.

Трамп хоче військовий парад як у Франції

Пентагон отримав вказівку від президента Дональда Трампа організувати у Вашингтоні військовий парад подібний до того, який проводиться 14 липня в Парижі.  За інформацією газети «Вашингтон Пост», це питання обговорювалося на нараді президента США з військовим командуванням 18 січня.  У Білому Домі підтвердили цю інформацію, уточнивши, що організація параду знаходиться на ранній стадії і дата, коли він може бути проведений, поки не визначена.  Як варіанти називають День поминання 28 травня, День незалежності 4 липня і День ветеранів 11 листопада.  14 липня минулого року Дональд Трамп був присутній на параді в Парижі на запрошення президента Франції Еммануеля Макрона.

Комментарии закрыты