Олена Якименко знову очолила міський департамент охорони здоров’я

7 червня Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради отримав нову очільницю. Нею стала Олена Якименко, яка вже займала цю посаду з 1999 року по 2010 рік. На урочистому представленні людини, яка тепер відповідатиме за здоров’я одеситів, побувала наша знімальна група.

Антикорупційний суд проблему не вирішить, — одесити

Ми дізнавалися в одеситів, чи потрібен, на їхню думку, Закон про Антикорупційний суд і чи прийме його Рада найближчим часом. Адже нардепи схильні дебатувати щодо поправок до цього закону далі, але від них вимагають прийняття його вже на цьому тижні. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), Національне агентство по запобіганню корупції (НАЗК) працюють над виявленням корупціонерів в Україні, але потрібен АС(!) — Антикорупційний суд. Бо інші суди і судді, будучи політично ангажованими, затягують судові розгляди. Така, власне, офіційна підоснова створення АС в країні.

Як змінюється розмір мінімальної пенсії у 2018 році

Пенсійна реформа в Україні стартувала з кінця 2017 року, і хоча багато хто з одержувачів пенсій вже відчув реформу в той чи іншій мірі, питання виникають досі. У сюжеті — роз’яснення від спеціалістів з приводу нового пенсійного законодавства та зміни розміру мінімальної пенсії в Україні в 2018 році.

Обережно відновимо соціальну і територіальну єдність, — новий глава уряду Іспанії

Новий глава уряду Іспанії Педро Санчес представив в середу новий склад Кабінету міністрів. Велика частина міністерських портфелів дісталася жінкам. Другою людиною в уряді стала Кармен Кальво, відома феміністка, яка займає пост секретаря з рівноправності в Іспанській соціалістичній робочій партії. У промові з нагоди призначення нового кабінету Педро Санчес підкреслив, що його уряд буде прихильний членству в Євросоюзі і територіальній цілісності Іспанії: «Новий уряд створено для того, щоб домагатися модернізації Іспанії, необхідної для зростання економіки. Але робити це ми будемо обережно — так, щоб відновити соціальне і територіальну єдність, які були ослаблені за останні роки, і відродити суспільне життя в нашій країні», – зазначив новий глава уряду.

Число жертв виверження гватемальського вулкану склало 99 осіб

Число жертв виверження гватемальського вулкану Фуего знову зросло і склало 99 осіб. Влада країни також заявила, що не менше 200 осіб поки вважаються зниклими без вісти. Виверження Фуего почалося 4 червня. Воно тривало понад 16 годин і супроводжувалося сильними зливами. Вулканічний попіл вкрив дороги, будинки та інші будівлі. Хтось встиг сховатися в притулках. Потерпілі ж вважають, що загиблих набагато більше. Спочатку мова йшла про два десятки загиблих. Рятувальники ж ближче до вулкану виявляють нові жертви. Міжнародні гуманітарні організації виділяють гроші на допомогу Гватемалі. У самій країні оголошений триденний траур.

Комментарии закрыты