Трамп пообіцяв запросити Кім Чен Ина в США

Дональд Трамп пообіцяв запросити лідера КНДР Кім Чен Ина в США, якщо намічений на 12 червня в Сінгапурі перший в історії двосторонній саміт пройде успішно. Трамп заявив про це, виступаючи на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе в Білому домі. На уточнююче запитання, чи планує він вести подальші переговори у офіційній резиденції у Вашингтоні чи в своєму маєтку в Мар-а-Лаго в штаті Флорида, Трамп відповів, що поки готовий «почати з Білого дому». Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, в свою чергу, висловив надію, що на цьому саміті буде досягнутий прогрес у вирішенні проблем, що викликають занепокоєння Токіо. Це, насамперед, ядерна та ракетна програма КНДР та викрадення японських громадян північнокорейськими спецслужбами. За словами Трампа, питання застосування Вашингтоном різних обмежувальних заходів проти Пхеньяну буде прямо залежати від підсумків сінгапурської зустрічі.

Рівень свободи слова в Україні майже відповідає рівню 2013 року

На думку громадян, нинішній рівень свободи слова в Україні майже відповідає рівню 2013-го року. Такими стали результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, яке представили 8 червня в Укрінформі. 55% з близько 2 тисяч респондентів, опитаних в травні, вважають, що свобода слова в країні існує; майже 35% заперечують це. І близько 10% обрали «важко визначитись».

У 73-ому альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська» — славетні і нові автори

Відомий альманах «Дерибасівська-Рішельєвська» виходить в Одесі вже 18 років з періодичністю чотири номери на рік. Прем’єрна участь відомого знатока Бориса Бурди, традиційний текст від Михайла Жванецького, фаворити від редакторів — 73-й випуск альманаху презентували в Літературному музеї.

Берлінський оркестр Гуттмана 8 червня грає на Потьомкінських сходах

На Потьомкінських сходах 8 червня, в п’ятницю, пройде опен-ейр — великий концерт класичної музики. Концерт під відкритим небом відбудеться в рамках фестивалю Odesa Classics. Для всіх бажаючих на Потьомкінських сходах виступить Берлінський камерний оркестр під керівництвом Майкла Гуттмана. У події також беруть участь Захар Брон (скрипка), Олексій Ботвінов (фортепіано), Цзін Чжао (віолончель) та переможець Конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської Роман Федурко. У програмі — музика Моцарта, Баха, Вівальді, популярна класика і саунд-треки з фільмів. Концерт також буде супроводжуватися відеоінсталяціями. Вхід вільний, початок 8 червня о 21:00.

Комментарии закрыты