Рівень свободи слова в Україні майже відповідає рівню 2013 року

На думку громадян, нинішній рівень свободи слова в Україні майже відповідає рівню 2013-го року. Такими стали результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, яке представили 8 червня в Укрінформі. 55% з близько 2 тисяч респондентів, опитаних в травні, вважають, що свобода слова в країні існує; майже 35% заперечують це. І близько 10% обрали «важко визначитись».

Для сучасних підлітків випасти з мережі означає втратити зв’язок з реальністю

Світ зовсім недавно звик до покоління мілленіалів або покоління «ігрек» — людей, які зустріли нове тисячоліття ще в зовсім юному віці, разом з усіма його технологічними новинками. Але тепер на зміну приходить нове покоління «зед» — діти, які народилися в нульові або десяті. Перше покоління, котре не бачило світ без інтернету і смартфонів. Всесвітня павутина для них — це звичайна справа і основний засіб споживання інформації. Чого не скажеш про їхніх батьків, для яких інтернет викликає більше питань, ніж захоплення. Наш сюжет — коротка пам’ятка про те, з якими небезпеками може зіткнутися дитина в інтернеті і що з цим робити.

У 73-ому альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська» — славетні і нові автори

Відомий альманах «Дерибасівська-Рішельєвська» виходить в Одесі вже 18 років з періодичністю чотири номери на рік. Прем’єрна участь відомого знатока Бориса Бурди, традиційний текст від Михайла Жванецького, фаворити від редакторів — 73-й випуск альманаху презентували в Літературному музеї.

Берлінський оркестр Гуттмана 8 червня грає на Потьомкінських сходах

На Потьомкінських сходах 8 червня, в п’ятницю, пройде опен-ейр — великий концерт класичної музики. Концерт під відкритим небом відбудеться в рамках фестивалю Odesa Classics. Для всіх бажаючих на Потьомкінських сходах виступить Берлінський камерний оркестр під керівництвом Майкла Гуттмана. У події також беруть участь Захар Брон (скрипка), Олексій Ботвінов (фортепіано), Цзін Чжао (віолончель) та переможець Конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської Роман Федурко. У програмі — музика Моцарта, Баха, Вівальді, популярна класика і саунд-треки з фільмів. Концерт також буде супроводжуватися відеоінсталяціями. Вхід вільний, початок 8 червня о 21:00.

Комментарии закрыты