НАТО розширило військову присутність в країнах Балтії

Північноатлантичний альянс розширив військову присутність в країнах Балтії у зв’язку з нарощуванням військового потенціалу Російської Федерації. Про це заявив керівник Військового комітету Північноатлантичного альянсу чеський генерал Петр Павел. Він зазначив, що нарощування та модернізація російського військового потенціалу призводить до зростання занепокоєння і страху серед населення в балтійських країнах. «Саме тому НАТО забезпечує розширену присутність з ротаційними бойовими групами, щоб продемонструвати рішучість діяти в разі потреби», — цитує генерала прес-служба Пентагону. Петр Павел наголосив, що альянс «буде намагатися підтримувати рівень такої військової присутності нижче тієї позначки, за якої він загрожував би Росії». «Ми не хотіли створювати якесь суперництво для залучення більшої кількості сил в регіоні. Ми хотіли продемонструвати на дуже пропорційному рівні, що більшість союзників НАТО в ділі, і прихильність до статті 5 є твердою», — зазначив Петр Павел.

Делегація Південної Кореї відправилась до США

Члени урядової делегації Південної Кореї, які 5 і 6 березня брали участь у зустрічі з північнокорейським лідером Кім Чен Ином, вилетіли до Вашингтону, щоб розповісти про підсумки переговорів.  Про це повідомляє телеканал YTN.  Зокрема, відзначено, що делегація, яку очолює радник з питань безпеки Чон Ий Ен проведе в США кілька днів і зустрінеться з помічником президента з національної безпеки Гербертом МакМастером і главою Держдепу Рексом Тіллерсоном.  Очікується, що Чон Ий Ен передасть керівництву США приватне повідомлення від Кім Чен Ина, зміст якого засекречено.  Відзначається, що після поїздки радника південнокорейського президента в США він планує відвідати Китай, Росію і Японію.  Чон Ий Ен особисто поінформує лідерів в Пекіні, Москві та Токіо про підсумки переговорів в Пхеньяні.  За словами Чон Ий Ена, головною метою поїздки в Північну Корею було прагнення переконати Пхеньян почати переговори з США для зниження напруженості на Корейському півострові.

Екс-генсек НАТО прокоментував ситуацію щодо миротворчої місії

Україна потрапила б у пастку, якби погодилася на миротворчу місію на Донбасі на умовах президента Росії Володимира Путіна. Таку думку висловив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен у інтерв’ю Deutsche Welle.ЦИТУЮ: «Те, як це представив Путін – провальна ідея. Його план міг би стати пасткою, адже він пропонує миротворчу місію з обмеженим мандатом. Його план – миротворці можуть перебувати тільки на лінії зіткнення, іншими словами – на кордоні між вільною Україною та окупованою територією. І їхнє єдине завдання – захист моніторингової місії ОБСЄ», – заявив Андерс Фог Расмуссен. За словами колишнього генсека НАТО, саме миротворчий контингент може стати тим механізмом, який дозволить втілити мінські угоди.

Якиз жінок-політиків пам
rong>
ятають одесити

Жінка у політиці і владі – сьогодні це не примха, не мейнстрім, сьогодні – це екзистенційна необхідність, стверджують політичні психологи. Жінки складають більшість населення України, 53%, і повинні мати відповідний вплив на прийняття політичних рішень. Зараз в Україні рівень представництва жінок у владі 12%, у той же час середньоєвропейський показник коливається в межах 25%. Але хотілося б, щоб політика для сучасної жінки була не лише найкоротшим шляхом до власної популярності, а й найперспективнішим для країни… Кого з видатних жінок світу пам’ятають одесити?

Конституційний обов’язок виконують відомі одесити

Декларувати свої доходи — конституційний обов’язок громадян. Про це нагадує Державна фіскальна служба України. І відомі одесити декларують доходи, так наша знімальна група зустріла голову Асоціації жінок України «Дія» Наталю Делієву — у Центрі обслуговування платників ДПІ у Приморському районі Одеси.

Візуальні роздуми одеських художників

7 березня у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка «Намалюю я коня…» . Випускники та викладачі Художньо-графічного факультету пед університету імені К. Д. Ушинського  та одеські художники в притаманній їм стилістиці шукали нестандартний візуальний образ коня, що з цього вийшло — знають наші кореспонденти.

Комментарии закрыты