8 травня: в Києві проходять урочисті заходи

8 травня в Україні вже втретє відзначають День пам’яті і примирення. Нова традиція була встановлена урядом в 2015 році. Президент Петро Порошенко, звернувся до українців, ветеранів, військових курсантів і ліцеїстів біля Національного музею історії України у другій світовій війні, де 8 травня відкрилася фотовиставка під назвою «Герої», присвячена подвигам наших співвітчизників. Президент підкреслив, що Друга світова залишила на українській землі 28 тисяч братських могил. Також, Петро Порошенко сказав що сьогодні сучасні військові також захищають Україну, але вже від російської агресії. Також, в столиці вже прикрасили монумент Батьківщині-матері — на статую наділи вінок з червоних маків. Нагадаємо, що символом 8 травня є саме червоний мак. Ця квітка — пам’ятний знак жертв військових і громадянських конфліктів, відображення кривавого сліду від пострілу.

8 травня в Одесі: День пам’
яті та примирення

8 травня в річницю капітуляції нацистської Німеччини, вся Україна відзначає День пам’яті та примирення. В Одесі відзначення пам’ятної дати розпочалося із покладання квітів до Пам’ятника невідомому матросу і спільної молитви всіх конфесій, що представлені у нашому місті.

День перемоги: урочистий концерт в 81-ій школі

8 і 9 травня — дні, коли кожен з нас згадує про перемогу… перемогу у Другій світовій війні: її гордість та… її трагедію. Учні 81-ої школи підготували урочистий концерт, аби наголосити:  про це неможливо забути, але це потрібно попереджати.

Відновлений фонтан
: в Одесі відкрили фонтан в парку Горького

Новий фонтан для одеситів. В Одесі міська влада офіційно відкрила фонтан в парку Горького. Відновлену прикрасу оцінили городяни та мер міста.

Комментарии закрыты