Cвітлану Бедрегу призначили новим заступником мера

Одним із важливих рішень сьогоднішньої сесії міської ради стало те, що депутати підтримали пропозицію мера Геннадія Труханова та майже одноголосно затвердили на посаді його заступника директора фінансового департаменту муніципалітету Світлану Бедрегу. Чиновник зайняла місце  Зінаїди Цвірінько. Вона буде курирувати гуманітарний блок — медицину, освіту, соцзахист. Новопризначений заступник міського голови подякувала за надану довіру і додала, що планує особливу увагу приділяти питанням охорони здоров’я. Міський голова додав, що Світлана Бедрега зберігає за собою посаду директора департаменту фінансів.

Законодавчі основи захисту чесного бізнесу

Кабінет Міністрів України в рамках реалізації урядової ініціативи знищення будь-якого тиску на чесний бізнес з боку правоохоронних та  контролюючих органів підготував низку законодавчих змін до законодавства в частині захисту підприємців та посилення відповідальності органів влади за неправомірні дії щодо підприємців. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що зміни підготовлені великою міжвідомчою групою фахівців – Мінюсту, МВС, Офісу бізнес-омбудсмена тощо і відповідають запитам підприємництва, озвученим під час вересневої зустрічі ділових кіл з Президентом, Главою Уряду та Генеральним прокурором. Володимир Гройсман нагадав, що за результатами тої зустрічі вже ухвалено низку важливих регуляторних рішень, і подякував Президенту України та Генеральному прокурору за їх впровадження.

З 1 листопада студенти отримуватимуть підвищені стипендії

Кабмін підвищив стипендії українським студентам з 1 листопада на 18%. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду. За словами глави Кабміну, підвищені стипендії студенти отримають вже в листопаді. Збільшено як академічні, так і соціальні стипендії. Раніше Міносвіти попросило уряд розглянути нові правила нарахування стипендій. За словами міністра профільного відомства Лілії Гриневич, в Україні академічні стипендії отримують 40% студентів, 5-7% отримують соціальні стипендії.

Безвіз для України: причини та наслідки

Нещодавно Україна отримала безвізовий режим із Арабськими Еміратами. А саме, 2 листопада в рамках робочого візиту Петра Порошенка до Саудівської Аравії. За результатами переговорів Президента України та правителя Емірату Дубай було домовлено про безвізовий режим між двома державами. Підписаний Меморандум свідчить про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про скасування візових вимог. До цього ж моменту віза для українців коштувала близько $100 доларів.

 

Комментарии закрыты